MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiDenis Załęcki wściekły na Don Kasjo: Będzie klękał na kolanach i będzie przepraszał!

Denis Załęcki wściekły na Don Kasjo: Będzie klękał na kolanach i będzie przepraszał!

Denis Załęcki jest naprawdę wściekły po wypowiedziach i zachowaniu Kasjusza Życińskiego. ”Bad Boy” w rozmowie z portalem FanSportu.pl w mocnych słowach wypowiedział się o ”Don Kasjo”.

Załęcki

Kasjusz Życiński ostatni pojedynek stoczył w main evencie gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Było to starcie w boksie z raperem – Popkiem.

Od samego początku Kasjusz nie obawiał się wchodzić w wymiany z ”Królem Albanii”. Widać było różnice jeśli chodzi o umiejętności pięściarskie. Kasjusz trafiał celnie i zdecydowanie częściej od rywala. Wydawało się, że już w pierwszej odsłonie Popek ma spore problemy i zaraz może runąć na deski. Popek szukał jednego mocnego uderzenia i w pewnym momencie trafił, ale wydaje się, że nie zrobił na Kasjuszu większego wrażenia. Koniec nastąpił w drugiej odsłonie, gdy Życiński jeszcze bardziej podkręcił tempo.

Są mocne słowa ”Bad Boya”!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl w mocnych słowach wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim.

Najbardziej nie lubię właśnie ”Don Kasjo”. No nie lubię księżniczki. Do każdego się spina, nikt nie potrafił mu nigdy normalnie odpowiedzieć, także czekam do pierwszego spotkania. Zaczął się źle o mnie wypowiadać. Już nie pamiętam dosłownie co, musiałbym sobie jego wywiady wcześniejsze znowu obejrzeć, bo mnie naprawdę nie interesuje ten człowiek w ogóle. Już nie pamiętam jak to się wzięło, ale bardzo brzydko się odezwał później do mnie mówił, że jestem ”P*** Załęcki” i tak dalej. Tego mu nie daruję. Nie będzie mnie gość publicznie obrażał co drugie słowo, także no k****… Pierwsze lepsze spotkanie i będzie przepraszał, będzie klękał na kolanach i będzie przepraszał! To gwarantuję i mogę dać słowo.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zabrał głos! Mówi o hejterach po walce z Mamedem! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Weteran KSW wypowiedział się również o komentarzach, które pojawiły się po starciu na XTB KSW 77 w Gliwicach.

Wiemy gdzie i z kim kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak? Pojawią się doniesienia!

Paweł Jóźwiak po udanym debiucie zapewniał, że chce stoczyć kolejny pojedynek. Prezes Fight Exclusive Night od razu rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Boxdela” Barona. Teraz pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie drugiej walki Pawła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis