MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki – właściciel The War leci do Dubaju walczyć na gołe pięści!

Denis Załęcki – właściciel The War leci do Dubaju walczyć na gołe pięści!

Foto: GROMDA

Coraz popularniejsze w naszym kraju walki na gołe pięści wychodzą spod strzechy! Denis Załęcki, znany z walk w organizacji The War, Wotore oraz Gromda wyjeżdża do Dubaju, aby stoczyć walkę dla Bare Knuckle Kombat.

Sam zainteresowany w takich słowach skomentował nadchodzący pojedynek:

Już oficjalnie mogę potwierdzić, że na początku sierpnia lecę do Dubaju by dumnie reprezentować nasz kraj. Poza mną zobaczycie zawodników z UFC i innych wielkich organizacji na całym świecie. Ja oraz jedna osoba z Polski zostaliśmy wybrani przez organizatorów którzy chcą mocnych krwawych walk! Podziękowania tutaj dla @michalwlazlo za pomoc w ogarnięciu wszystkiego. Lecimy z tematem!

Podczas gali Bare Knuckle Kombat będziemy mogli zobaczyć wielu zawodników wywodzących się ze sportów uderzanych. Wśród uczestników będą miedzy innymi: Richard Abraham, Maximo Suarez, Jimmy Vienot, znani z walk dla Glory. Można się więc spodziewać, że pojedynki będą stały na najwyższym poziomie.

Sami organizatorzy tak zapowiadają nadchodzące wydarzenie:

“The show is undoubtedly going to be the biggest combat fight show happening in UAE’s history”

“To wydarzenie będzie bez wątpienia największą galą sportów walki w historii Zjednoczonych Emiratów Arabskich.”

Bare Knuckle Kombat odbędzie się 8 sierpnia 2021 roku. Będziecie kibicować naszemu wojownikowi?

Zobacz także:

Izu Ugonoh o ostatniej walce w KSW: To była bardzo bolesna przegrana dla mnie…

Izu Ugonoh (1-1) nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu w największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz zapewnia, że wyciągnął wnioski.

UFC: Mateusz Gamrot mierzy wysoko! Wskazał wymarzonego przeciwnika!

Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Gamer” na instagramie odpowiadał na pytania fanów. 30-latek wskazał swojego wymarzonego przeciwnika!

KSW 62: Słoweńsko-czeskie starcie dodane do karty walk

W jednej z otwierających galę KSW 62 walk dojdzie do starcia młodości z doświadczeniem. 17 lipca naprzeciw siebie staną Lemmy Krušič (20-7, 5 KO, 7 Sub) oraz David Martinik (4-2, 1 KO, 2 Sub). Pojedynek odbędzie się w limicie kategorii koguciej.