MMA PLNajnowszeKSWDe Fries zabiera głos po ogłoszeniu przeciwnika! Brytyjczyk jest zadowolony z możliwości rewanżu!

De Fries zabiera głos po ogłoszeniu przeciwnika! Brytyjczyk jest zadowolony z możliwości rewanżu!

Są pierwsze słowa Phila De Friesa (22-6) po ogłoszeniu jego przeciwnika, z którym zmierzy się dwudziestego piątego lutego na gali KSW 79. Brytyjczyk w kolejnej obronie pasa w wadze ciężkiej zmierzy się z Toddem Duffee (9-3). Będzie to co ciekawe rewanż po latach.

Duffee

De Fries ma aktualnie passę dziesięciu zwycięstw z rzędu, a dodatkowo jest niepokonany w polskiej organizacji. Brytyjczyk w największej organizacji w naszym kraju stoczył osiem pojedynków – z czego sześć zakończył przed czasem.

W poprzednim roku Phil stoczył dwa pojedynki. 36-latek totalnie zdominował swoich przeciwników. Brytyjczyk w lutym zastopował Darko Stosicia, a we wrześniu pod koniec pierwszej odsłony poddał Ricardo Prasela.

Są pierwsze słowa!

Phil De Fries (22-6) w najbliższym starciu stanie przed szansą rewanżu! Brytyjczyk dwudziestego piątego lutego w Libercu zmierzy się z Toddem Duffee (9-3).

Oto co napisał De Fries po ogłoszeniu walki:

Jestem podekscytowany tym starciem! Szansa na rozliczenie się z moimi najczarniejszymi czasami i jednocześnie nieco słodkiej zemsty.

Zobacz także:

To jest dopiero historia! Film z Mateuszem Murańskim z szansą na… Oscara! Widzieliście?

Zaskoczeni? Tak może być po informacji, która obiegła właśnie internet. Mateusz Murański wystąpił w filmie ”IO” Jerzego Skolimowskiego, który jest nominowany do Oscara.

Trener Raubo o walce Kamila Łaszczyka na FAME 17: Czy to upadek polskiego boksu?

Legendarny trener Zbigniew Raubo udzielił wywiadu kanałowi FansportuTV na YouTube, gdzie opowiadał między innymi o walce Kamila Łaszczyka na nadchodzącej gali FAME 17.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis