MMA PLNajnowszeKSWTak Adrian Bartosiński doznał kontuzji nosa przed galą XTB KSW 94! Jest dramatyczne nagranie!

Tak Adrian Bartosiński doznał kontuzji nosa przed galą XTB KSW 94! Jest dramatyczne nagranie!

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać wszystko jak na dłoni! Tak właśnie Adrian Bartosiński doznał kontuzji nosa przed galą XTB KSW 94.

Tak Adrian Bartosiński doznał kontuzji nosa

“Bartos” w walce wieczoru tego wydarzenia miał zmierzyć się z Andrzejem Grzebykiem. Kiedy jego rywal doznał kontuzji, Bartosiński bez wahania przyjął zastępstwo w postaci Igora Michaliszyna, którego finalnie poddał w trzeciej rundzie broniąc tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej.

Wszystko to dokonał mimo złamania nosa, którego nabawił się na kilka tygodni przed galą.

Tak Adrian Bartosiński doznał kontuzji nosa przed galą XTB KSW 94! Jest dramatyczne nagranie!

Teraz natomiast Adrian Bartosiński wypuścił kolejny odcinek swojego vloga, w którym pokazał moment, w którym doznał tego dramatycznie wyglądającego załamania nosa.

Cały odcinek materiału od “Bartosa”, który dokumentuje ostatecznie jego wystąp na minionej gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie możecie zobaczyć poniżej:

Natomiast jeden z twitterowiczów wyciągnął sam moment, w którym “Bartos” doznał wspomnianego złamania nosa. To właśnie przez tę kontuzję Bartosiński stosował w walce z Igorem Michaliszynem game plan, który polegał na obalaniu rywala i kontroli go w parterze.

Wszystko, by chronić złamany nos.

Zobaczcie sami jak wyglądało doznanie kontuzji przez “Bartosa”:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis