MMA PLDawid ŚmiełowskiDawid Śmiełowski do Patryka Kaczmarczyka: Nie neguję jego młodzieńczego trądziku, niech będzie na czym tam chce być

Dawid Śmiełowski do Patryka Kaczmarczyka: Nie neguję jego młodzieńczego trądziku, niech będzie na czym tam chce być

Bardzo gorąco było we wczorajszym programie Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie gościła polska czołówka wagi piórkowej w Federacji KSW. Wśród nich znaleźli się zawodnicy, którzy starli się ostatnio w mediach społecznościowych. Dawid Śmiełowski odniósł się bezpośrednio do Patryka Kaczmarczyka, których walka w klatce dosłownie wisi w powietrzu.

Dawid Śmiełowski do Patryka Kaczmarczyka

O konflikcie medialnym między Śmiełowskim a Kaczmarczykiem pisaliśmy już wcześniej. Z pozoru niewinne rzucenie rękawic Śmiełowskiemu przez Kaczmarczyka w mediach społecznościowych przerodziło się w mocny konflikt, w którym padały mocne słowa.

Więcej o tamtym konflikcie pisaliśmy TUTAJ -> Kaczmarczyk i Śmiełowski starli się w mediach. “Królik” nazwał ostatniego rywala Kaczmarczyka “workiem”!

Konflikt między tymi zawodnikami zaognił się w programie Oktagon Live, gdzie prowadzący program Maciej Turski skonfrontował obu zawodników bezpośrednio.

Śmiełowski do Kaczmarczyka: Nie neguję jego młodzieńczego trądziku, niech będzie na czym tam chce być

Dawid Śmiełowski odniósł się w tej rozmowie między innymi do usuniętego przez Kaczmarczyka wpisu, w którym został nazwany “Mr Gino”:

“To odbiegło trochę od naszego tematu, kłótni. Ja nie neguję jego młodzieńczego trądziku i nie mówię, że może być tam na czymkolwiek. Niech sobie będzie na czym tam chce, byleby w walce był dobry. A to trochę odbiegło od tematu kłótni.”

Cały program Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Jak myślicie, kto wygra w potencjalnej walce Kaczmarczyk vs Śmiełowski w KSW?

Zobacz także:

Robert Ruchała zmierzy się z niepokonanym Włochem na KSW 69!

Poznaliśmy rywala Roberta Ruchały na galę KSW 69. Przeciwnikiem 23-latka w jego czwartym pojedynku dla Konfrontacji Sztuk Walki będzie Włoch, Michele Baiano.

Rutkowski o ostatniej przegranej: W tym dniu nie byłem sobą, styl mojej walki nie był moim stylem!

Daniel Rutkowski (13-3) postanowił w mediach społecznościowych podsumować swój ostatni start. ”Rutek” stanął przed szansą zdobycia pasa KSW w wadze piórkowej. Polak przed własną publicznością wystąpił w walce wieczoru KSW 68. Rutkowski zapewnia, że w tym pojedynku nie był sobą.

Cage Warriors 135 – wyniki ważenia. Daniel Skibiński w limicie [WIDEO]

Za nami ważenie przed galą Cage Warriros 135 w Manchesterze. Wszyscy uczestnicy zmieścili się w założonych limitach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis