MMA PLUFCDaro Lew po porażce Jędrzejczyk i Teixeiry na UFC 275: Wiem co czują

Daro Lew po porażce Jędrzejczyk i Teixeiry na UFC 275: Wiem co czują

Postać ciągle budująca swoją freakową legendę, choć już przez niektórych określany jako “Legendariusz” – Daro Lew postanowił zamieścić komentarz po porażce Joanny Jędrzejczyk i Glovera Teixeiry na UFC 275.

Daro Lew po porażce Jędrzejczyk i Teixeiry

Na minionej gali UFC 275 w Singapurze Glover Teixeira stracił pas mistrzowski wagi półciężkiej na rzecz fenomenalnego Czecha Jiriego Prochazki, z którym przegrał w piątej rundzie. Walka ta była FE-NO-ME-NAL-NA i kibice już zacierają ręce na brazylijsko-czeski rewanż.

Joanna Jędrzejczyk natomiast przegrała rewanż z Weili Zhang przez nokaut w drugiej rundzie, a po walce Polka zakończyła sportową karierę:

Daro Lew po porażce Jędrzejczyk i Teixeiry na UFC 275: Wiem co czują

Teraz komentarz do tych dwóch walk zamieścił w sieci Daro Lew. Zawodnik o rekordzie 1-11, mający poważne aspiracje na osiągnięcie drugiej wygranej w karierze zdradził, że wie, co czują dwie przywołane postaci:

“Wiem co czują Aśka i Glover , tez dostałem podobnego backfista a Glover niepotrzebnie z ta gilotyna jak ja z taktarovem. Ja dostałem backista z Białorusinem Bybickyn możemy zrobić teraz rewanz w grapplingu , w K1 jest kotem.”

Daro Lew wie co czuje się po porażkach, ale nie przyzwyczaił się do uczucia po zwycięstwach. Na skosztowanie tego uczucia najprawdopodobniej będzie miał szansę w walce z raperem Filipkiem. To właśnie do tego starcia nawołuje on w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Remi Gruchała pokazuje twarz po gali GROMDA 9. Czy dalej chcesz być zawodnikiem sportów walki?

Zawodnik organizacji GROMDA – Remi Gruchała pokazuje dramatycznie wyglądającą twarz po wczorajszej gali GROMDA 9. “Remi” wystąpił w walce określanej jako super fight. Jego rywalem był Piotr “Diabełek” Czajko. Ich pojedynek był pełen emocji, a jeszcze więcej w nim było krwi.

Alan Kwieciński mocno odpowiada zawodnikowi GROMDY! Widzieliście?

Tomasz Gromadzki jeszcze nie tak dawno w mediach społecznościowych odniósł się do ostatniej przegranej Alana Kwiecińskiego. Zawodnik GROMDY udzielił wywiadu, gdzie ponownie był poruszony temat ”Alanika”. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” postanowił zareagować.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis