MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiDaniel Rutkowski porównał świat sportowy z freakowym: Wszystko co piękne jest w KSW

Daniel Rutkowski porównał świat sportowy z freakowym: Wszystko co piękne jest w KSW

Daniel Rutkowski to były mistrz wagi piórkowej organizacji Babilon MMA i FEN oraz były pretendent do tego tytułu w KSW. “Rutek” szykuje się do udziału w hitowej gali XTB KSW 77, która odbędzie się już w sobotę 17 grudnia w Arenie Gliwice, ale udzielił też wywiadu Patrykowi Prokulskiemu i Albertowi Odzimkowskiemu w programie Oktagon Live, gdzie porównał świat sportowy z freakowym.

Daniel Rutkowski porównał świat sportowy z freakowym

Rutkowski jest odpowiednią osobą, która może zabrać głos w sprawie rzeczowego porównania. 33-latek wystąpił bowiem na gali PRIME 3, gdzie w październiku tego roku pewnie pokonał Piotra Pająka, youtubera znanego z prowadzenia programu “Podróże Wojownika”. Rutkowski wygrał tamtą walkę decyzją sędziów i zrobił to bardzo pewnie mimo, iż formułą rywalizacji był boks.

Daniel Rutkowski porównał świat sportowy z freakowym: Wszystko co piękne jest w KSW

Ale w walkach freakowych nie o aspekt sportowy chodzi. Daniel Rutkowski odpowiedział na pytanie Patryka Prokulskiego o to, co mu się w świecie freakowym podobało i co z tamtego świata można przenieść do KSW.

Odpowiedź zawodnika KSW była bardzo szczera:

“Nie wiem czy coś mi się w świecie freakowym spodobało. Z mojej perspektywy to mam tylko i wyłącznie dużo śmiechu. Dużo radości mi to tylko przynosi, zażenowania, ale tak naprawdę bardzo dużo śmiechu z tych ludzi-idiotów, którzy tam pajacują, pokazują siebie nie wiem z jakiej strony. I tylko pieniądze. I tyle. Po prostu. A wszystko co sportowe, co piękne jest w KSW, czyli szacunek, sport.

KSW na pewno nie będzie miało takich idiotów u siebie. Wyzywają się, mówią, wyzywają, wszyscy są frajerami, wszyscy mają papiery na siebie, wszyscy coś tam, wszyscy coś tam. To jest świat nie wiem skąd wyciągnięty. Ludzie lubią takich debili, ludzie lubią oglądać takie coś. Ja się nie dziwię, bo sam oglądam niektórych. Ale takie brechty zażenowania, żeby się z nich pośmiać, bo za kija nigdy bym z siebie takiego idioty nie zrobił.”

Cały program Oktagon Live do obejrzenia poniżej:

Przypominamy, że Daniel Rutkowski już w sobotę na XTB KSW 77 zmierzy się w walce, która może wyłonić pretendenta do walki o pas wagi piórkowej z Lom-Ali Eskievem.

Zobacz także:

Daro Lew zdradził swojego kolejnego rywala? “W Hejt Roomie zaklepał walkę z Lwem”

Marzący o swojej drugiej wygranej w MMA – Daro Lew najprawdopodobniej zdradził nazwisko swojego kolejnego rywala. Piszemy najprawdopodobniej, bo sam Lew zaznacza, że oficjalnie kontrakty na tę walkę jeszcze nie zostały podpisane.

KSW zatrudni freak fightera? Mocna reakcja zawodnika: Jesteśmy marką, albo idziemy w cyrk!

Podczas dzisiejszej konferencji XTB KSW 77 nie brakowało tematu freak fightów. Adam Soldaev postanowił zapytać włodarzy największej organizacji w naszym kraju czy biorą pod uwagę podpisanie kontraktu z freak fighterem. Jeden z zawodników obecnych na konferencji postanowił mocno zareagować. Mowa o młodym prospekcie, który w sobotę stoczy drugi pojedynek w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis