MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiDaniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Jaka będzie decyzja ”Rutka”?

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Jaka będzie decyzja ”Rutka”?

Daniel Rutkowski w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wyjawił, że ma dużo ciekawych propozycji. ”Rutek” rozmawia również z… największą organizacją na świecie.

Rutkowski

Rutkowski po przegranej z Salahdine Parnasse odnotował dwa zwycięstwa pod szyldem KSW. 34-latek pokonał ściągniętego w zastępstwie Reginaldo Vieire, a w ostatniej walce niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Lom-Ali Eskijewa.

Było też starcie w freakowej organizacji PRIME SHOW MMA. Daniel przed własną publicznością na zasadach boksu pewnie wypunktował Piotra Pająka.

Rutkowski: Są propozycje!

Daniel Rutkowski w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym zabrał głos jak wygląda aktualna sytuacja.

Rozmowy z KSW nadal trwają, ale jestem wolnym zawodnikiem. Szczerze mówiąc, mam pięć fajnych ofert z całego świata, no i szóstą jest KSW. Rozmawiamy, jest wszystko okej, tylko kwestia dogadania się. (…) Są propozycje, rozmowy z UFC, więc mamy naprawdę taką mocną refleksję, że może czas wylecieć i już się przeprowadzić, bo też jest taka opcja.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Jake Paul zabiera głos na temat sprzedaży PPV po walce z Furym! Będziecie zaskoczeni! Co wy na to?

Jake Paul postanowił wypowiedzieć się na temat sprzedaży PPV po walce z Tommym Furym. Powiedział, że sprzedaż wyniosła 500 tysięcy subskrypcji PPV.

Babić chwali nasz kraj przed starciem w Rzeszowie: Ciągle wojujemy z Polakami! Widzieliście?

Alen Babic (11-0, 10 KO) nie może doczekać się następnego pojedynku. Reprezentant Chorwacji już dwudziestego drugiego kwietnia zawalczy w Polsce, a dokładnie w Rzeszowie. Babić zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO), a w stawce pojawi się tytuł WBC kategorii bridger. Babić postanowił pochwalić nasz kraj.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis