MMA PLInneDaniel Rutkowski ambasadorem marki Blachy Pruszyński

Daniel Rutkowski ambasadorem marki Blachy Pruszyński

Foto: Blachy Pruszyński

Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) to obecnie najlepszy w Polsce zawodnik występujący w kategorii piórkowej. Swoich sił próbuje ostatnio również w boksie. Popularny “Rutek” został niedawno ambasadorem marki Blachy Pruszyński.

Rutkowski to zawodnik wywodzący się z zapasów. Aż 8-krotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski. Zawodową karierę w MMA “Rutek” rozpoczął od dwóch porażek, ale od tego czasu w tej formule pozostaje niepokonany. Obecnie zawodnik jest posiadaczem pasów mistrzowskich organizacji Babilon MMA i FEN. Rutkowski stara się rozwijać wielopłaszczyznowo, dlatego oprócz swoich “koronnych” zapasów poczynił ostatnio postępy w boksie tocząc dwie walki zawodowe.. Trzecia czeka go zaś już w przyszłym tygodniu, kiedy to jego przeciwnikiem będzie Białorusin Maksim Hardzeika.

Blachy Pruszyński jest jednym z największych producentów pokryć dachowych i elewacyjnych w Europie. W ofercie znajdują się m.in. blachodachówki, blachy trapezowe, panele elewacyjne i wszelkiego rodzaju akcesoria dachowe. Firma znana jest ze wspierania sportu, w tym również sportów walki. Ambasadorami tej marki zostali wcześniej m.in. Mariusz Pudzianowski, Damian Janikowski czy Krzysztof Głowacki.

Na niedawnej gali Babilon Fight Night Rutkowski zmierzy się w formule boksu zawodowego z Dawidem Śmiełowskim. Co ciekawe z tym samym zawodnikiem “Rutek” będzie bronił niedługo pasa Babilon MMA. Przy okazji tejże walki firma Blachy Pruszyński zrealizowała poniższy materiał.

Daniel Rutkowski ambasadorem marki Blachy Pruszyński:

Zobacz także:

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.

KSW: To byłby hit! Ziółkowski zawalczy w superfighcie?

Aktualny mistrz wagi lekkiej KSW – Marian Ziółkowski, zamieścił na swoim Instagramie post, w którym wobec kontuzji Borysa Mańkowskiego wskazuje swojego kolejnego przeciwnika. Rywalem Warszawianina miałby być – Daniel Torres.