MMA PLNajnowszeInneArtur Binkowski ciśnie Najmana. Zdradza też ile chce za pożegnalną walkę we freakach [WIDEO]

Artur Binkowski ciśnie Najmana. Zdradza też ile chce za pożegnalną walkę we freakach [WIDEO]

Artur Binkowski to niezwykle barwna postać. W rozmowie z portalem MMA.pl poruszył kilka ciekawych kwestii.

Binkowski w rozmowie z Michałem Cichym odniósł się m.in. do tematu organizacji MMA-VIP. O jej kłopoty oskarża on Marcina Najmana zaangażowanego w nawiązanie współpracy z byłym gangsterem “Słowikiem”. Binkowski powiedział też o swojej niedoszłej walce na Fight Rose oraz zdradził za ile stoczyłby ostatnią walkę.

Oprócz tego były pięściarz zdradził też swoją opinię na temat walki Tomasza Adamka z “Bandurą” oraz starcia legendy światowego boksu Mike’a Tysona z Jakem Paulem.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Wywiad z Arturem Binkowskim:

Artur Binkowski wziął udział w Igrzyskach Olimpijskich w Sydney reprezentując Kanadę. Pierwszą zawodową walkę poniósł dopiero w siedemnastym pojedynku. Po raz ostatni pojawił się w ringu w 2014 roku, gdy przegrał z Michałem Cieślakiem. Pięściarz ma też za sobą epizody… w Hollywood. Zagrał m.in. w
“Człowieku ringu” z Russelem Crowe w roli głównej. Na planie filmowym miał okazję uczyć tajników boksu gwiazdora takich filmów jak “Gladiator” czy “Piękny Umysł”. Wystąpił także w filmie “Wskrzeszenie mistrza” z Samuelem L. Jacksonem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis