MMA PLNajnowszeClout MMADaniel Omielańczuk o walce z Denisem Załęckim: Nie chcę go nokautować. Chcę, by…

Daniel Omielańczuk o walce z Denisem Załęckim: Nie chcę go nokautować. Chcę, by…

Jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki walczących w wadze ciężkiej – Daniel Omielańczuk wypowiedział się o walce z Denisem Załęckim, która planowana jest na galę Clout MMA 2. Były zawodnik UFC przyznał wprost, że “Bad Boy” z Torunia jest pierwszym zawodnikiem, którego szczerze nie lubi.

Daniel Omielańczuk o walce z Denisem Załęckim

Ogłoszenie walki Załęcki vs Omielańczuk nastąpiło już oficjalnie, a obaj zawodnicy podczas stredownu zdążyli się już pobić i musiała interweniować ochrona:

Daniel Omielańczuk o walce z Denisem Załęckim: Nie chcę go nokautować. Chcę, by…

Omielańczuk, który komentował pierwszą galę Clout MMA gościł w programie MMA Studio u Mariana Ziółkowskiego i Filipa Lewandowskiego.

Tam jednym z tematów była jego walka z Denisem Załęckim. Były zawodnik UFC i KSW przyznał wprost, że “Bad Boy” jest tym typem zawodnika, którego szczerze nienawidzi i nie zamierza bawić się w sztuczne konflikty z tym zawodnikiem:

“To jest walka. Wiadomo. Ja go nie lekceważę, uwierzcie mi, ja go nie lekceważę. Ja zataraniam bardzo mocno. Tak jak powiedziałem – pierwszy raz kogoś nie lubię i chcę mu zrobić krzywdę. Ja będę przygotowany na miliard procent, rozumiecie? Na miliard procent! I ja mam w sobie złość do niego. I to nie będzie tak, że ja z nim wygram i mu odpuszczę, podam rękę. Nie! On na to nie zasługuje.”

Na dodatek, Omielańczuk zaprezentował swoją wizję pojedynku idealnego z Denisem Załęckim.

Plan na nadchodzące starcie wygląda następująco:

“Ja go nie chcę nokautować. Ja chcę, żeby on cierpiał. Naprawdę chcę, żeby cierpiał.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Denis Ząłecki vs Daniel Omielańczuk? Czy “Bad Boy” z Torunia ma wg Was jakiekolwiek szanse w starciu z jednym z najlepszych polskich ciężkich w historii?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis