MMA PLNajnowszeCiekawostkiDaniel Magical wyszedł na wolność! Chce… rewanżu z Rafonixem!

Daniel Magical wyszedł na wolność! Chce… rewanżu z Rafonixem!

Patostreamer z Torunia – Daniel Magical wyszedł na wolność! Były uczestnik gali FAME MMA opuścił więzienie, w którym przebywał za podżeganie do łamania prawa i teraz zamierza zrewanżować się byłemu rywalowi.

Daniel Magical wyszedł na wolność

Daniel Magical ma wśród internautów wielu psychofanów, którzy traktują jego internetową działalność jako formę rozrywki.

Zresztą na jego zapowiadane dzisiaj wyjście z więzienia czekało online bardzo wielu internautów. Czekało, czekało, aż w końcu, dnia pańskiego 13 stycznia 2023 około godziny 11:00 nastało to:

Daniel Magical wyszedł na wolność! Chce… rewanżu z Rafonixem!

Zwierzyniecki, bo tak nazywa się Daniel Magical zaprezentował fanom oświadczenie przygotowane jeszcze za murami więzienia. Jednym z przesłań, które wygłosił było wyzwanie swojego byłego rywala na rewanż:

“Rafonix – wiem, że to oglądasz siedmiosekundowcu! Czas na rewanż!”

Przypominamy, że walka Daniel Magical vs Rafonix odbyła się na gali FAME MMA 2 i wygrał ją… Rafonix przez kontuzję nogi Magicala. Tamta walka zakończyła się dramatycznie wyglądającym złamaniem nogi przez toruńskiego streamera.

Czy wg Was dojdzie do walki Rafonix vs Magical 2?

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis