Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDana WhiteDana White po UFC 287 atakuje dziennikarzy: Nie możecie robić takich rzeczy dla kliknięć!

Dana White po UFC 287 atakuje dziennikarzy: Nie możecie robić takich rzeczy dla kliknięć!

Szef UFC Dana White nie był w dobrym humorze po minionej gali UFC 287 w Miami. Sternik największej organizacji MMA na świecie zaatakował dziennikarzy.

Dana Wite po UFC 287 atakuje dziennikarzy

White na konferencji prasowej po UFC 287 grzmiał w stronę pismaków za to, że ci próbowali wykorzystywać sytuację na linii Masvidal-Holland, zamiast skupić się na walkach, które ta dwójka miała zakontraktowane.

A przypominamy, że Jorge Masvidal zmierzył się z Gilbertem Burnsem, a Kevin Holland stanął na przeciwko Santiago Ponzinibbio.

Dana White po UFC 287 atakuje dziennikarzy

White oskarżył media o próby inicjowania konfliktu na linii Masvidal-Holland, wykorzystując charakter tej dwójki i doprowadzając poniekąd do ich sprzeczki w hotelowym lobby przed UFC 287:

“Jak ja nienawidzę tego gówna. Siedzi tam gość, z którym będzie walczyć, a wy wzniecacie konflikty. Rozumiem, że chcecie tych swoich pierdolonych kliknięć lub czegokolwiek co możecie dostać w tej krótkiej chwili po opublikowaniu.

Ale nie możecie robić takich rzeczy dla tych kliknięć. Zaatakuję was, jeśli będziecie tak robić. To po prostu powoduje masę różnych scen za kulisami czy w hotelach. Tak samo było z Natem Diazem i ludźmi od Khamzata Chimaeva. Oni mają za sobą po 20-30 facetów za kulisami. A Wy wzniecacie konflikty dalej, podburzacie! Nie możecie tego robić!” – grzmiał White.

Zobacz także:

To są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO] Widzieliście?

Israel Adesanya (24-2) z soboty na niedzielę przerwał swoją klątwę! Nigeryjczyk, podczas UFC 287 odzyskał tytuł w wadze średniej. 33-latek w końcu znalazł sposób na odwiecznego przeciwnika – Alexa Pereirę (7-2). Po walce mimo wielu wypowiedzianych słów doszło do rozmowy i oddania wzajemnego szacunku. To jest piękny obrazek!

Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) postanowił zareagować po hitowym rewanżu Israela Adesanyi (24-2) z Alexem Pereirą (7-2). Polak zapewnił, że jest chętny na rewanżowe starcie z reprezentantem Nigerii. To nie koniec, bowiem ”Cieszyński Książę” zdradził, że jest gotowy na walkę… o pas w wadze średniej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis