MMA PLNajnowszeJan BłachowiczDana White zdenerwowany po starciu Błachowicz-Ankalaev: Walka wieczoru była fatalna!

Dana White zdenerwowany po starciu Błachowicz-Ankalaev: Walka wieczoru była fatalna!

Dana White był bardzo zdenerwowany po walce wieczoru UFC 282 w Las Vegas. Prezydent największej organizacji na świecie stwierdził, że walka Jana Błachowicza (29-9-1) z Magomedem Ankalaevem (18-1-1) była fatalna. Ponadto zapowiedział, że Polak i Rosjanin nie zawalczą jako kolejni o pas mistrzowski.

Błachowicz

”Cieszyński Książę” stanął przed szansą odzyskania tytułu w wadze półciężkiej. Polak pas starcił w starciu z doświadczonym Gloverem Teixeirą. Zwycięstwo przed czasem z Aleksandarem Rakiciem i kontuzja Prochazki zapewniła naszemu reprezentantowi ponowną walkę o złoto.

Błachowicz miał swoje momenty w tym pojedynku, a nawet wydawało się, że można wygrać to przed czasem. Po pięciu rundach sędziowie ogłosili remis – z czym kompletnie nie mógł pogodzić się reprezentant Rosji.

Dana White zdenerwowany!

Prezydent UFC na konferencji prasowej nie krył rozgoryczenia po main evencie UFC 282.

Uważam, że walka wieczoru była fatalna. Co zrobisz? Po jakichś trzech, k***a, rundach zacząłem się wyłączać. Słyszałem, że Ankalaev jest zły. I co mam zrobić? Oberwałeś w pierwszych dwóch rundach. Potem przeniosłeś walkę do parteru i co zrobisz? (…) Robimy Glovera z Hillem w Brazylii  o zwakowany pas. Postanowione.

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis