MMA PLDana WhiteDana White vs. Oscar De La Hoya? Prezydent UFC zabiera głos w tej sprawie

Dana White vs. Oscar De La Hoya? Prezydent UFC zabiera głos w tej sprawie

W grudniu Oskar De La Hoya zaproponował Dana White’owi walkę w ringu. Nie od dziś wiadomo, że obaj panowie nie przepadają za sobą. Były pięściarz krytykuje wysokości wynagrodzeń w UFC. Dana White skomentował wyzwanie De La Hoyi.

Była gwiazda boksu, obecny promotor pięściarstwa i MMA – Oskar De La Hoya nie przepada za prezydentem UFC i chce się z nim zmierzyć w walce.

„Wejdźmy do ringu, trzy rundy. Zróbmy to. Dam ci nawet pięć miesięcy, żebyś mógł zrzucić brzuszek, a potem uzyskać świetną formę,  później spotykamy się w walce. Słuchaj, dam ci nawet, 50 funtów przewagi? W porządku? Mogę cię zabrać. Zróbmy to. Och, czekaj, nigdy w życiu nie ubrałeś rękawicy. Przepraszam, zapomniałem o tym”

Golden Boy” te słowa wypowiedział dosyć dawno, ale doczekaliśmy odpowiedzi ze strony szefa największej organizacji MMA na świecie.

“On jest idiotą. Kiedy jesteś takim głupkiem jak on, musisz walczyć. Tak, będę walczył z Oscar De La Hoya. Ale nie w boksie.”

Szanse na ten pojedynek są bardzo małe, lecz nigdy nie wiadomo co się wydarzy.

Oscar „Golden Boy” De La Hoya (39-6) to były mistrz świata boksu w sześciu kategoriach wagowych. Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z Barcelony. Obecnie jest promotorem i szefem grupy Golden Boy Promotions.

Dana White to amerykański biznesmen i promotor sportów walki. Prezydent największej organizacji MMA na świecie Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz udziałowiec w Zuffa – spółce działającej m.in. w branży sportowej i hazardowej.