MMA PLNajnowszeUFCDana White spełnił swój cel: To było moje marzenie od 2001 roku

Dana White spełnił swój cel: To było moje marzenie od 2001 roku

Szef największej organiazcji mieszanych sztuk walki na świecie spełnił swój wieloletni cel! Sam deklarował, że to było jego marzenie sięgające nawet 2001 roku!

Dana White

Dana White wraz ze swoimi współpracownikami: Hunterem Campbellem, Lawrencem Epsteinem i Duncanem Frenchem oraz zawodnikami: Alexą Grasso i Alexandre Pantoją wziął udział w ceremonii otwarcia pierwszego w historii instytutu UFC w Meksyku!

W sieci pojawiają się materiały wideo z przecięcia wstęgi przez szefa UFC.

Dana White spełnił swój cel: To było moje marzenie od 2001 roku

Obiekt będzie do dyspozycji zawodników UFC od kwietnia tego roku. Sam Dana White przyznał, że otwarcie Instytutu UFC w Meksyku to było jego marzenie:

“To było moje marzenie, cel od bardzo dawna. Sięga to 2001 roku. Właśnie mówiłem chłopakom, żeby przeszli się po korytarzach i zobaczyli sobie nową salę gimnastyczną. To niesamowity obiekt. Chciałem tego od dawna i jestem bardzo podekscytowany. Dziękuję wszystkim tym, dzięki którym ten obiekt już tutaj stoi. Najpierw zrobiliśmy taki obiekt w Las Vegas, potem w Chinach, a teraz jesteśmy w Meksyku. Za każdym razem jak coś takiego powstaje, to czuję, że jest coraz lepiej. Teraz można powiedzieć, że ten obiekt w Meksyku jest najlepszym Instytutem w UFC. To jest niesamowite miejsce!”

Materiały wideo z otwarcia Instytutu UFC do zobaczenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis