MMA PLNajnowszeFreak FightElon Musk vs. Marck Zuckerberg? FAME MMA proponuje walkę!

Elon Musk vs. Marck Zuckerberg? FAME MMA proponuje walkę!

To nie żart! Marck Zuckerberg i Elon Musk są chętni na skrzyżowanie rękawic w klatce!

Elon Musk vs. Marck Zuckerberg

Jak w ogóle do tego doszło, że dwóch gigantów technologicznych, chcę konkurować ze sobą w klatce, zamiast na rynku – walcząc o zainteresowanie klienta?

Początek czegoś wielkiego?

Zaczęło się dość niewinnie. Musk zareagował na post, który opisywał nową aplikację tworzoną przez Marcka Zuckerberga. Projekt nazywany “THREADS” miałby być odpowiedzią na Tweetera. Meta miała rzekomo otrzymywać wiadomości od twórców, aby stworzyć platformę, która będzie rozsądnie zarządzana – w przeciwieństwie do Tweetera.

Musk napisał:

“Jestem pewien, że świat nie może się doczekać, kiedy wszystko będzie pod wodzą Zuckerberga, bez możliwych alternatyw”

Następnie Elon Musk w odpowiedzi do jednego z użytkowników, wrzucił tweeta, gdzie obwieścił, że jest gotowy zmierzyć się z założycielem Facebooka.

Dyrektor generalny Meta Platforms nie pozostał bierny na propozycje Muska, wstawiając screenshot wiadomości Elona z dopiskiem “wyślij mi lokalizację”.

Na ten wpis Zuckerberga, drugi najbogatszy człowiek świata, odpowiedział “Oktagon w Vegas”.

Dodatkowo pochwalił się swoją tajną techniką nazwaną – Mors, która polega na zajęciu pozycji dominującej, a następnie leżeniu na przeciwniku, absolutnie nic nie robiąc.

FAME zorganizuję taką walkę!?

Co ciekawe, oficjalny profil FAME MMA, zaczął robić pochody pod organizację tego pojedynku.

Początkowo takie zestawienie może wydawać się nierealne, jednak nie takie rzeczy świat widział. Jeżeli polskiej organizacji udałoby się zorganizować takie starcie, to mogliby rozpocząć globalną ekspansję.

Walka jednych z najbardziej wpływowych ludzi na świecie, na pewno cieszyłaby się ogromny zainteresowaniem. Musk ma 51 lat i górowałby tężyzną fizyczną nad zdecydowanie smuklejszym rywalem. Ponadto Elon zdradził, że w przeszłości brał udział w kilku bójkach ulicznych. Z kolei 31-letni Zuckerberg, to adept brazylijskiego jiu-jitsu – mający na koncie kilka wygranych turniejów. Od jakiegoś czasu trenuje też MMA pod wodzą Khai Wu (7-4). Jak widać panowie mają już jakieś podstawy, aby stoczyć bój w klatce. Waszym zdaniem dojdzie do takiej walki?

Zobacz także:

Rafael Fiziev odpowiada! Walka z Gamrotem przyklepana?

“Ataman” odpowiedział na wyzwanie Mateusza Gamrota, wyrażając gotowość na wrzesień! W rezultacie może czekać nas świetne starcie! Co prawda do finalizacji jeszcze długa droga. Ostatecznie należy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnego ogłoszenia. Wstępnie mówi się o wrześniu. Kto według was jest faworytem? Czekacie?

Tom Hardy purpurowym pasem BJJ! Kolejne osiągnięcie znanego aktora!

Znanych z takich filmów jak “Mad Max” czy “Venom” – Tom Hardy, po raz kolejny udowadnia, że jest wielki nie tylko przed dużym ekranem! Aktor został właśnie promowany na purpurowy pas w brazylijskim jiu – jitsu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis