MMA PLUFCDana White o przyszłości UFC: Wszystkie odwołane walki zostaną przeniesione

Dana White o przyszłości UFC: Wszystkie odwołane walki zostaną przeniesione

Foto: bleacherreport.com

Prezes organizacji UFC Dana White zapewnił, że wszystkie walki dotknięte odwołaniem gal z powodu pandemii koronawirusa zostaną przełożone i się odbędą po tym, jak Ameryka poradzi sobie z śmiercionośnym wirusem.

W poniedziałek Dana White przyznał, że walka wieczoru odwołanej gali UFC Londyn między Tyronem Woodleyem a Leonem Edwardsem, a także inne pojedynki, które ucierpiały ze względu na odwołanie imprez zostaną przeniesione na inny termin.

“Wszystkie te walki, które zostały odwołane zostaną przełożone. Gdy tylko zrobimy walkę Khabiba, to zaczniemy nad tym pracować. Wracamy do biznesu i do gry. I tak jak powiedziałem wcześniej – wszyscy wrócą do walk ze względu na to, że chcą do nich wrócić, a nie bo muszą do nich wrócić.”

Możliwe, że w czasie trwającej pandemii UFC znajdzie sposób, by produkować swoje wydarzenia, ale bez udziału publiczności. W takiej formie ma odbyć się najbliższa gala UFC 249 z walką wieczoru w postaci starcia o mistrzowski pas wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson.