MMA PLGamrotDana White o debiucie Mateusza Gamrota w UFC!

Dana White o debiucie Mateusza Gamrota w UFC!

Jak widać debiut Mateusza Gamrota (17-0) w największej organizacji na świecie jest wyczekiwany. Dana White skomentował angaż nowego nabytku w kategorii lekkiej. Prezydent UFC z ciekawością oczekuję pierwszej walki ”Gamera”.

Polak zadebiutuje w UFC już siedemnastego października. Będzie to ciekawa przygoda, bo walka odbędzie się na Fight Island. Miejsce jest spowodowane koronawirusem, który dalej stanowi wielki problem na świecie. ”Gamer” w Abu Dhabi zmierzy się z solidnym Magomedem Mustafaevem (14-4). Co ciekawe były podwójny mistrz KSW wchodzi w zastępstwo za Renato Moicano (14-3-1).

Dana White o debiucie Gamrota w UFC: Zobaczymy na co go stać!

Dana White prezydent UFC wypowiedział się o nadchodzącym debiucie niepokonanego Mateusza Gamrota (17-0), w którym są pokładane wielkie nadzieje w naszym kraju. Amerykanin zdradził, że z ciekawością będzie śledził naszego reprezentanta.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, żeby go sprowadzić i zobaczyć, na co go stać.

29-latek wrócił do klatki po prawie 2-letniej przerwie. Była oferta dla Mariana Ziółkowskiego i Shamila Musaeva. Obaj odrzucili propozycję, więc pojawił się pomysł dokończenia historii z Normanem Parke. Jak zawsze nie brakowało emocji i zamieszania przed ich starciem. W klatce nie było już słów, a czyny. Mateusz Gamrot kompletnie zdemolował i zdominował ex-zawodnika UFC. ”Stormin” w trzeciej rundzie nie został dopuszczony przez lekarza do kontynuowania walki.

Gamrot w ostatnim starciu odnotował czwartą obronę pasa kategorii lekkiej. ”Gamer” w walce wieczoru jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mariana Ziółkowskiego. Podopieczny Roberta Jocza postawił twarde warunki w stójce.

Zobacz także:

Jon Jones zareagował na zwycięstwo Błachowicza! Zaskakujące słowa byłego mistrza!

Jon Jones zareagował na zwycięstwo Jana Błachowicza na minionej gali UFC 253, po którym Polak sięgnął po pas mistrzowski wagi półciężkiej. “Bones” wysłał zaskakująco miłą wiadomość.

Bonusy po UFC 253 rozdane: Jan Błachowicz nagrodzony!

Bonusy po minionej gali UFC 253 rozdane! Jan Błachowicz został nagrodzony przez amerykańską organizację dodatkowymi pieniędzmi za znokautowanie Dominicka Reyesa!