MMA PLDana WhiteDana White o COVID-19: Wszyscy to przejdziemy, to coś jak grypa, jak przeziębienie

Dana White o COVID-19: Wszyscy to przejdziemy, to coś jak grypa, jak przeziębienie

Foto: Facebook/ Dana White

Szef UFC Dana White wypowiedział się o COVID-19. Najważniejsza medialna postać największej organizacji MMA na świecie ma ostatnio sporo kłopotów związanych z koronawirusem. Przez SARS-CoV-2 wypadły już dwie walki wieczoru najbliższych gal.

Chodzi o zarażenie się koronawirusem przez Kevina Hollanda, który wypadł z rozpiski gali UFC z dnia 5 grudnia, gdzie miał zmierzyć się z Jackiem Hermanssonem oraz zarażenie się Curtisa Blaydesa, którego walka z Derrickiem Lewisem został odwołana na dzień przed jej stoczeniem!

Dana White o COVID-19: Wszyscy to przejdziemy, to coś jak grypa, jak przeziębienie

Szef UFC ma natomiast swoje zdanie na temat COVID-19. Nie bagatelizuje on problemu, jednak uważa, że sprawa pandemii jest zbyt rozdmuchana przez media i rządzących:

“Ok, stało się, ale wszystko w porządku. Wypadają zawodnicy, ale przejdziemy przez to. Do końca roku zostały nam trzy gale. Jeśli spojrzysz wstecz, to martwiliśmy się o kontuzje, które się zdarzały. Teraz martwimy się o kontuzje i COVID. Nic na to nie poradzimy.

Dla mnie COVID jest jedną z tych rzeczy, które w końcu każdy z nas przejdzie. Wszyscy się zarazimy. Ja jeszcze tego nie mam i nie miałem, a podróżowałem normalnie i prowadziłem całkiem normalne życie. To jest coś takiego jak grypa, jak przeziębienie. Każdy z nas przez to przejdzie.”

Zgadzacie się z opinią szefa UFC?

Zobacz także:

Kevin Holland z COVID-19! Nowy rywal Jacka Hermanssona w walce wieczoru UFC!

Kevin Holland z COVID-19! W ostatnim czasie to kolejny zawodnik UFC – po Curtisie Blaydesie – który wypadł z walki wieczoru z powodu zarażenia się koronawirusem! Holland miał wystąpić 5 grudnia w walce z Jackiem Hermanssonem.

Skandal za kulisami FEN 31! Żona Trybsona atakuje Borowskiego: Dostaniesz lepa ode mnie!

Skandal za kulisami podczas gali FEN 31! Żona Pawła “Trybsona” Trybały zaatakowała Łukasza Borowskiego i jego sztab! Z ust Elizy Trybały padło mnóstwo wyzwisk. Sami oceńcie to zachowanie.

Michał Kita przed walką o pas KSW: Kiedyś inaczej podchodziło się do tego sportu

Michał Kita przed walką o pas mistrzowski KSW. Michał Kita, który już 19 grudnia stanie do boju z Philem De Friesem o pas mistrzowski wagi ciężkiej organizacji KSW, ma za sobą długą i bogatą karierę w świecie MMA. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynał jednak od zapasów.