MMA PLNajnowszeDana WhiteDana White jest przekonany, że Jones w tym samym stylu pokonałby N’Gannou!

Dana White jest przekonany, że Jones w tym samym stylu pokonałby N’Gannou!

Szef UFC – Dana White uważa, że Jon Jones w pojedynku z Ngannou zrobiłby to samo co zrobił z Cirylem Gane. “Bones” podczas UFC 285 pokonał Francuza w 1 rundzie po pełnej dominacji w parterze.

“Bones” to były mistrz UFC w kategorii półciężkiej oraz obecny mistrz UFC w kategorii ciężkiej. Walczy tam od 2008 roku. Stoczył 22 pojedynki, z których 21 wygrał 1 zremisował. W Debiucie w 2008 roku na gali UFC 85 pokonał Andrea Gusmao. Wygrywał m.in ze Stephanem Boonarem, Alexandrem Gustafssonem czy Cirylem Gane.

Pas mistrza organizacji Ultimate Fighting Championship w wadze półciężkiej zdobył w 2011 roku podczas UFC 128, gdzie wygrał przez techniczny nokaut w 3 rundzie z Mauricio Ruą. Podczas obron pokonywał m.in Quintona Jacksona, Lyoto Machidę, Rashada Evansa czy Vitora Belforta. Pas stracił po wygranej na UFC 197 z Ovince Saint Pruxem, ponieważ test na obecność klomifenu i letrozolu dał wynik pozytywny. Odyskał go w 2018 roku podczas UFC 232 pokonując Alexandra Gustafssona. Ostatni pojedynek stoczył w tym roku na gali UFC 285 pokonując Ciryla Gane. Stawką pojedynku był pas mistrza UFC w wadze ciężkiej.

Dana White o potencjalnej walce Jonesa z Ngannou!

W rozmowie z TMZ Sports szef UFC – Dana White postanowił wypowiedzieć się, jak wyglądałaby potencjalna walka Jonesa z Ngannou.

Próbowałem zrobić tę walkę przez dwa lata i powiem tyle. Mam wrażenie, że sporo osób tak uważa. Myślę, że walka Jonesa z Ngannou miałaby taki sam przebieg jak jego starcie z Gane. Francis i Ciryl walczyli przez 5 rund na UFC 270 w styczniu 2022 roku. Jeśli Ciryl nie podszedłby po poddanie to prawdopodobnie wygrałby tę walkę.

“Predator” to były mistrz organizacji UFC w wadze ciężkiej. Walczył dla 100% Fight, SHC czy UFC. W jednej z największych organizacji na świecie stoczył 14 pojedynków przegrywając tylko 2. Zadebiutował w 2015 roku podczas UFC on Fox pokonując przez nokaut w 2 rundzie Luisa Henrique.

Wygrywał m.in z Alistairem Overeemem, Stipem Miocicem czy Cirylem Gane. Pas mistrza organizacji Ultimate Fighting Championship w kategorii ciężkiej zdobył w 2021 roku podczas UFC 260 pokonując przez nokaut w 2 rundzie Amerykanina Stipe Miocica. Tytułu bronił tylko raz. Miało to miejsce podczas ostatniej walki którą stoczył w listopadzie 2022 roku na UFC 270, gdzie pokononał Ciryla Gane.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak dosadnie o walce Wielki Bu vs. Nikola: Milanović wyszedł sparaliżowany, przykro mi [WIDEO]

Emocje po gali Fight Exclusive Night 45 powoli opadają. Całe wydarzenie skomentował na gorąco prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Dawid Załęcki ostro o Don Kasjo: Denis da mu walkę, a on dzięki temu zarobi?

W miniony czwartek odbył się program Rundki na kanale High League. Gośćmi byli m.in “Crazy” oraz “Don Diego”, którzy zmierzą się ze sobą 18 marca podczas 6 edycji. Na tej samej gali w walce wieczoru Denis Załęcki zmierzy się w boksie w małych rękawicach z Pawłem Tyburskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis