MMA PLNajnowszeBoxdelCzy Paweł Jóźwiak włożył palec w oko Boxdelowi podczas face2face? Jest analiza i… wyjaśnienie! [WIDEO]

Czy Paweł Jóźwiak włożył palec w oko Boxdelowi podczas face2face? Jest analiza i… wyjaśnienie! [WIDEO]

Wczorajsza II konferencja przed FAME 17 rozgrzała kibiców do czerwoności. A zwłaszcza panel z udziałem Boxdela i Prezesa FEN. Po face2face między nimi pozostało pytanie o to czy Paweł Jóźwiak włożył palec w oko Boxdelowi. Mamy już odpowiedź!

Czy Paweł Jóźwiak włożył palec w oko Boxdelowi

Wczorajsza mocna wymiana zdań na linii Boxdel-Prezes FEN zakończyła się najgłośniejszym staredownem podczas całej konferencji przed piątkową galą FEN 17. Staredownem, który niby – jak to zaznaczał Boxdel – zakończył się włożeniem palca w oko przez Prezesa FEN:

Czy Paweł Jóźwiak włożył palec w oko Boxdelowi podczas face2face?

Problem jednak w tym, że w sieci pojawiła się krótka analiza tej sytuacji. Najpierw obecny na tym samym panelu Gimper opublikował wideo z face2face, które nagrał z jego perspektywy:

A potem twitterowicz @Sebinho93x udowodnił powtórką, że żadnego palca w oko… nie było!

Mało tego, po czasie sam Boxdel odniósł się do tej sytuacji i pomówienia prezesa FEN o niedozwolone praktyki:

“Oglądałem sobie ten materiał z konferencji, jeszcze sprawdzałem w slow-mo i… no pomyliłem się. Utarł mi łbem tak, że poczułem to oko, tylko ja tam miałem tak zawężoną percepcję wzroku i byłem tak podkurwiony, że no… Nie wiem. Są takie rzeczy, że trzeba to poczuć.”

Cała wypowiedź Boxdela w tej sprawie poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis