MMA PLNajnowszeUFCCzy Harrison zrobi wagę na galę UFC 300? Holm: Gdybym to ja miała zejść do 125 funtów, to nie dałabym rady

Czy Harrison zrobi wagę na galę UFC 300? Holm: Gdybym to ja miała zejść do 125 funtów, to nie dałabym rady

To może być jeden z najgłośniejszych debiutów w UFC ostatnich lat! Pytanie jednak zostaje jedno – czy Kayla Harrison zrobi wagę na swój występ na galę UFC 300?

Czy Harrison zrobi wagę na galę UFC 300

Amerykanka to była mistrzyni organizacji PFL, która dominuje kobiece MMA w kategorii lekkiej. W swojej karierze zawodowej w MMA stoczyła tylko dwa pojedynki w niższych dywizjach wagowych. Raz walczyła w wadze piórkowej, a innym razem w catchweight do 150 funtów.

Teraz na gali UFC 300 wystąpi w walce z Holly Holm, którą zakontraktowano w limicie do 135 funtów, czyli w kategorii koguciej.

Czy Harrison zrobi wagę na galę UFC 300?

Holly Holm, czyli najbliższa rywalka Kayli Harrison odpowiedziała na pytanie o obawy w kwestii zrobienia wagi przez jej przeciwniczkę na jubileuszową galę UFC 300:

“Naprawdę nie wiem z ilu wody ona schodzi, nie znam wszystkich szczegółów. Ale gdybym to ja miała zejść np. do 125 funtów, to wiem że nie mogłabym tego osiągnąć. Nie wiem jak ona zrobi wagę ze 155 do 135 funtów. To może być problem, ale czuję, że Kayla jest profesjonalistką. Walczyła nie tylko w MMA, ale także występowała w innych zawodowych sportach jak judo i tak dalej. Wierzę, że da radę zejść do umownego limitu wagowego.”

Odnośnie samej walki, to Holm nie chce przewidywać w jakiej formie w oktagonie zaprezentuje się jej rywalka podczas jubileuszowej gali UFC 300:

“Ktoś może być wyczerpany takim zbijaniem wagi, a ktoś inny może być dzięki temu szybszy. Zobaczymy co się stanie jak wejdziemy do klatki. Nie znam jej historii zbijania, ale wydaje mi się, że nigdy nie przestrzeliła z wagą.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis