MMA PLNajnowszeOktagonCzescy fani z wielkim uznaniem o polskich zawodnikach: Polacy zawsze byli wielkimi wojownikami!

Czescy fani z wielkim uznaniem o polskich zawodnikach: Polacy zawsze byli wielkimi wojownikami!

Kiedy człowiek widzi takie komentarze to od razu na twarzy pojawia się uśmiech. Wczoraj na gali Oktagon 45 swoje kolejne efektowne zwycięstwo odnotował Robert Bryczek (17-5), który zapewnił sobie w następnej walce szansę mistrzowską. Na instagramie po walce Polaka pojawiło się sporo komentarzy czeskich kibiców. Jak widać sąsiedzi doceniają naszych reprezentantów i ich umiejętności.

Bryczek

Warto zaznaczyć, że coraz więcej naszych reprezentantów pojawia się w szybko rozwijającej się organizacji Oktagon MMA. Warto zaznaczyć, że nawet mieliśmy mistrza czeskiej federacji. Mowa tutaj o Mateuszu Legierskim (9-1), który niewykluczone, że ten sukces powtórzy w przyszłości.

Przypomnijmy, że na wczorajszej gali miało wystąpić trzech naszych reprezentantów. Ostatecznie nieszczęśliwie z karty walk wypadł doświadczony Michał Andryszak (25-10). Nasz czołowy ciężki miał zmierzyć się z reprezentantem Wielkiej Brytanii – Stuartem Austinem (17-8), który wypadł z powodu kontuzji. Organizacji nie udało się niestety znaleźć zastępstwa.

Czescy fani doceniają naszych zawodników!

Piękne komentarze pojawiły się na instagramie organizacji Oktagon po następnym efektownym zwycięstwie naszego reprezentanta Roberta Bryczka (17-5).

33-latek potrzebował zaledwie 56-sekund na zastopowanie Samuela Kristoficia (16-5). Kolejne zwycięstwo zapewniło Bryczkowi szansę mistrzowską. Tuż po walce w klatce pojawił się obecny mistrz wagi średniej – Patrick Kincl i doszło do pierwszego face to face.

Oto komentarze, które pojawiły się na social mediach organizacji Oktagon MMA:

Polacy zawsze byli wielkimi wojownikami

Polacy są niesamowitymi strzelcami

Mam wielu przyjaciół z Polski i Ukrainy, a oni są prawdziwymi twardzielami i uderzaczami

Koleś się nawet nie spocił, przyszedł po gotówkę

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis