MMA PLNajnowszeUFCCurtis Blaydes o potencjalnej walce z Jonem Jonesem: Pas mistrzowski jest celem, ale…

Curtis Blaydes o potencjalnej walce z Jonem Jonesem: Pas mistrzowski jest celem, ale…

Czołowy zawodnik wagi ciężkiej UFC Curtis Blaydes jest obok Francisa Ngannou i Ciryla Gane najpoważniejszym kandydatem do walki z Jonem Jonesem, który w marcu 2023 roku ma zadebiutować w królewskiej dywizji wagowej.

Curtis Blaydes o potencjalnej walce z Jonem Jonesem

Na walkę byłego dominatora dywizji półciężkiej w wyższej kategorii wagowej czekamy już od dawna. Złośliwi twierdzą, że wcześniej doczekamy się gola Lewego na Mundialu niż debiutu Jonesa w wadze ciężkiej i faktycznie może to się wydarzyć.

Jednak teraz pojawiają się już jakieś konkrety w tej sprawie, o czym pisaliśmy TUTAJ -> Jon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Curtis Blaydes o potencjalnej walce z Jonem Jonesem: Pas mistrzowski jest celem, ale…

Blaydes w rozmowie z portalem ESPN odniósł się do tych plotek sugerujących, że to on może zmierzyć się z Jonem Jonesem na marcowej gali UFC:

“To wszystko zostało tak przedstawione przez strony o MMA i dziennikarzy, że zaczynam w to wierzyć i zacznę przygotowywać się kiedy tylko wrócę do domu po wakacjach. Będę w trybie mistrzowskim i w takim właśnie nastawieniu. Będę gotowy. Zobaczymy co się stanie. Nie mam nic przeciwko, jeśli zrobią mnie rezerwową opcją, bo z Jonem Jonesem nigdy nic nie wiadomo.

Ale ja będę gotowy, przygotuję się należycie. Celem oczywiście jest pas mistrzowski, ale Jon Jones może być największym pocieszeniem. Jednak trenujesz, by zdobyć pas mistrzowski, o to w tym wszystkim chodzi.”

Zobacz także:

Glover Teixeira zirytowany całą sytuacją: Dlaczego nie pozwolili mi walczyć z Janem?

Na kanale Super Lutas głos zabrał były mistrz Glover Teixeira (33-8). Brazylijczyk nie ukrywa, że jest zirytowany całą sytuacją. 43-latek uważa, że jego rewanż z Janem Błachowiczem (29-9) byłby zdecydowanie lepszy niż starcie naszego reprezentanta z Magomedem Ankalaevem (18-1).

Jon Jones wróci do oktagonu na UFC 285 w marcu? Jest trzech kandydatów na rywala!

Wygląda na to, że wreszcie doczekamy się debiutu “Bonesa” w wadze ciężkiej! Wg informacji portalu MMAjunkie.com, Jon Jones wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie już 5 marca na gali UFC 285 w Las Vegas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis