MMA PLConor McGregorConor McGregor wskazał datę swojej kolejnej walki w UFC. Poczekamy na nią jak na Święta

Conor McGregor wskazał datę swojej kolejnej walki w UFC. Poczekamy na nią jak na Święta

Jedna z największych gwiazd światowego MMA – Conor McGregor wskazał datę swojej kolejnej walki w oktagonie UFC. Irlandczyk, który nieco wywrócił świat mieszanych sztuk walki do góry nogami, swoją kolejną walkę stoczy za kilka miesięcy. Poczekamy na nią jak na Święta, bo będzie panował już podobny klimat wśród ludzi.

Conor McGregor wskazał datę swojej kolejnej walki w UFC

Conor McGregor zakończył swój udział w ostatniej edycji show The Ultimate Fighter, gdzie wcielił się w rolę trenera i rywalizował z Michaelem Chandlerem.

Mimo tego, że tradycją w TUF-ie jest walka trenerów jaki finał każdego sezonu tego reality show, to tym razem UFC długo ociągało się z ogłoszeniem walki z udziałem Irlandczyka, ponieważ nie był on zgłoszony do USADY i nie był testowany na obecność niedozwolonych środków dopingujących.

Teraz jednak mamy potwierdzenie kolejnej walki Conora McGregora w UFC!

Conor McGregor wskazał datę swojej kolejnej walki w UFC

W swoich mediach społecznościowych Conor McGregor zamieścił screen z UFC Fight Passa, gdzie wskazał datę swojej kolejnej walki w oktagonie.

Ta ma odbyć się 16 grudnia na gali UFC 296. Rywalem byłego podwójnego mistrza UFC ma być Michael Chandler, czyli drugi trener w ostatnim sezonie The Ultimate Fighter.

Conor McGregor powróci do oktagonu po ponad dwuletniej przerwie. Ostatnie starcie z udziałem “The Notoriousa” odbyło się w październiku 2021 roku. Irlandczyk przegrał wówczas z Dustinem Poirierem przez TKO po pierwszej rundzie. McGregor nie wyszedł do drugiej odsłony z powodu kontuzji stopy.

Nadal ostatnią wygraną McGregora jest zwycięstwo nad leciwym Donaldem Cerrone, które odniósł w styczniu 2020 roku, nokautując “Kowboja” w pierwszej rundzie i ogłaszając, że ponownie będzie wchodził na szczyt w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis