MMA PLFAME MMATrener Okniński atakuje trenera Szyszkę szykującego się na galę FAME MMA 19: Umie trzy kombinacje na krzyż

Trener Okniński atakuje trenera Szyszkę szykującego się na galę FAME MMA 19: Umie trzy kombinacje na krzyż

Popularny w naszym kraju trener Mirosław Okniński ponownie atakuje trenera Przemysława Szyszkę, który w ostatnich dniach był bohaterem głośnego odejścia z klubu Uniq Fight Club, a teraz szykuje się do występu na gali FAME MMA 19.

Trener Okniński atakuje trenera Szyszkę

Przypominamy, że trener Szyszka – odpowiadający za przygotowania do walki wielu freak fighterów – teraz sam wejdzie do klatki FAME MMA. W sobotę na gali FAME MMA 19 skrzyżuje on rękawice z innym popularnym coachem – Norbertem Daszkiewiczem.

Między innymi z tych względów o trenerze Szyszce jest w ostatnich dniach nieco głośniej niż zwykle, co nie uchodzi uwadze trenera Oknińskiego, o którym z kolei głośno nie przestaje być prawie w ogóle.

Trener Okniński atakuje trenera Szyszkę szykującego się na galę FAME MMA 19: Umie trzy kombinacje na krzyż

Trener Okniński w swoich mediach społecznościowych udostępnił wywiad, jakiego Przemysław Szyszka udzielił portalowi InTheCage.pl.

Dodał też bardzo specyficzny komentarz. Mirosław Okniński odpowiadający za przygotowania do walki zawodników Akademii Sportów Walki Wilanów ponownie zaatakował trenera Szyszkę.

Tym razem takimi oto słowami:

“Szyszka to najbardziej overrated trener w Polsce. Zrobili z chlopa drugiego Angelo Dundee, a to jakiś patol co umie 3 kombinacje na krzyż i brał pod skrzydła chłopa co se kondoma na głowę zakładał. Wstyd dla tego sportu takie scierwo przynosi. Ktoś tak napisał
Dużo prawdy w tym jest Arek Wrzosek i Radek Paczuski dobrze zrobili ze zamienili go na Fabinskiego” – napisał Okniński na swoim profilu na Facebooku.

Konflikt na linii Okniński-Szyszka trwa już od dobrych kilku miesięcy. Obaj trenerzy nie szczędzili sobie mocnych komentarzy, o czym pisaliśmy nie raz na łamach MMA.PL, a wy z chęcią o tym przeczytaliście:

A Wy za kim jesteście w tym medialnym konflikcie? Za trenerem Oknińskim czy trenerem Szyszką?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis