MMA PLNajnowszeConor McGregorConor McGregor poznał decyzję prokuratorów po swoich incydentach podczas meczu NBA

Conor McGregor poznał decyzję prokuratorów po swoich incydentach podczas meczu NBA

Swoisty superstar – Conor McGregor poznał decyzję prokuratorów po swoich incydentach, których dopuścił się w poprzednim sezonie ligi NBA. Podczas meczu drużyny Miami Heat, Irlandczyk miał postawione bardzo poważne zarzuty karne.

Conor McGregor poznał decyzję prokuratorów

Swego czasu o sprawie trąbiły media na całym świecie. Conor McGregor wybrał się na mecz najlepszej ligi koszykówki, gdzie najpierw poważnie znokautował człowieka przebranego za maskotkę drużyny NBA – Miami Heat – Bourniego:

A potem miał siłą wciągnąć pewną kobietę do męskiej toalety i tam ją brutalnie zgwałcić. W sieci pojawiają się fragmenty nagrań, na których widać jak McGregor wchodzi do toalety, trzymając za rękę dorosłą kobietę:

Conor McGregor poznał decyzję prokuratorów po swoich incydentach podczas meczu NBA

Teraz portal TMZ podał do publicznej wiadomości decyzję prokuratorów w sprawie potencjalnego poważnego złamania prawa przez McGregora.

Jak czytamy, Conor McGregor podczas Meczu nr 4 finałów NBA w roku 2023 w Kaseya Center w Miami nie dopuścił się napaści seksualnej na kobietę. Jak zaznaczono “nie było wystarczających dowodów” na winę Irlandczyka oraz stwierdzono “sprzeczne zeznania świadków”.

Prokuratura badająca sprawa miała dojść do ochroniarza, który wypierał się, żeby słyszał niepokojące dźwięki z łazienki, do której Conor McGregor wszedł z kobietą, na której miał dopuścić się gwałtu.

Prawniczka McGregora, Barbara Llanes nie ukrywała zadowolenia z takiego obrotu sprawy w kwestii jego klienta, stwierdzając, że sąd nie miał powodów do postawienia Conora McGregora w stan oskarżenia.

Zatem McGregor czysty, a kobieta oskarżająca go o napaść na tle seksualnym najprawdopodobniej całą sytuację wymyśliła.

Aktualnie Conor McGregor przygotowuje się do swojego kolejnego występu w oktagonie UFC. Irlandczyk został włączony do puli testowej zawodników UFC przed swoją walką. Tą z kolei ma stoczyć z Michaelem Chandlerem, rywalem w roli trenera w najnowszej edycji The Ultimate Fighter 31. Data walki McGregora z Chandlerem póki co nie jest jeszcze znana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis