MMA PLArchiwumConor McGregorConor McGregor potwierdza, będzie kolejna walka! Irlandczyk oddaje się do dyspozycji USADY!

Conor McGregor potwierdza, będzie kolejna walka! Irlandczyk oddaje się do dyspozycji USADY!

Stało się! Przez długie tygodnie kibice mieszanych sztuk walki na świecie czekali na tę informację jak na Święta. Conor McGregor potwierdza, że oddaje się do dyspozycji USADY! Zatem pełnoprawnie będzie przygotowywał się do walki z Michaelem Chandlerem.

Conor McGregor oddaje się do dyspozycji USADY!

Przez wiele miesięcy Dana White przebąkiwał o powrocie do startów jednego z najbardziej rozpoznawalnych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie. Problemem jednak był fakt, że “Notorious” nie poddawał się pod jurysdykcję USADY, czyli Amerykańskiej Agencji Antydopingowej.

A dostępność zawodnika do testowania na obecność niedozwolonych substancji w jego organizmie jest wymagana przy okazji startów w oktagonie UFC. Wygląda jednak na to, że problem został już rozwiązany.

Conor McGregor potwierdza, będzie kolejna walka! Irlandczyk oddaje się do dyspozycji USADY!

Conor McGregor oficjalnie w swoich mediach społecznościowych zakomunikował fanom, iż poddał się do dyspozycji USADY i będzie przygotowywał się do kolejnej walki w sposób jak najbardziej uczciwy:

“Wróciłem do puli. Będę wykonywał swoją pracę na dużej wysokości, przed następną walką.” – napisał na Twitterze.

Conor McGregor był trenerem w ostatniej edycji The Ultimate Fighter 31. Irlandczyk rywalizował z drużyną prowadzoną przez Michaela Chandlera. Obaj zawodnicy pierwotnie mieli zmierzyć się w walce finałowej tego sezonu TUF-a.

Pierwotnie mówiło się o walce McGregora z Chandlerem na gali UFC 296, w grudniu tego roku. Problemem jednak był brak McGregora w puli zawodników dostępnych do testowania przed walką.

Teraz problem ten się rozwiązał – przynajmniej tyle wynika ze wpisu opublikowanego przez Irlandczyka – i kibice mogą szykować się na jego kolejną walkę w oktagonie największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

A Wy jak – czekacie na powrót McGregora do klatki?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis