MMA PLNajnowszeConor McGregorConor McGregor pojawił się na ważeniu przed UFC 285: Jones vs Gane. Znowu próbował skraść show [WIDEO]

Conor McGregor pojawił się na ważeniu przed UFC 285: Jones vs Gane. Znowu próbował skraść show [WIDEO]

Były podwójny mistrz UFC Conor McGregor przebywa obecnie w Las Vegas, gdzie kręci odcinki do najnowszego edycji The Ultimate Fighter, w którym w roli trenera rywalizuje z Michaelem Chandlerem. Irlandczyk pojawił się także na ważeniu przed dzisiejszą galą UFC 285: Jones vs Gane.

Conor McGregor pojawił się na ważeniu przed UFC 285

“The Notorious”, jak to ma w zwyczaju, próbował skraść show.

Irlandczyk pojawił się tuż po ceremonii ważenia, kiedy kibicom przedstawili się pretendenci do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej UFC – Jon Jones i Ciryl Gane. Obaj zmierzą się w walce wieczoru nadchodzącej gali.

Conor McGregor pojawił się na ważeniu przed UFC 285

McGregor nie byłby sobą, gdyby nie polecił czegoś, nad czym pracuje. Irlandczyk zaprosił kibiców na galę UFC 285 wykorzystując nazwę filmu Road House, którego remake produkuje:

“Jesteście gotowi na jutrzejsze show? Największa walka w historii Road House, Harris vs Dalton, UFC 222. Wszyscy w tej arenie będziecie częścią mojego filmu!” – wykrzyczał McGregor.

McGregor jest producentem filmu Road House, który jest remakem obrazu z 1989 roku z udziałem Patricka Swayze czy Kelly Lynch. W nowej wersji tego filmu zobaczymy Jake’a Gyllenhaala, który jako były zawodnik UFC podejmuje się pracy ochroniarza w zaniedbanym zajeździe we Florida Keys.

McGregor zmotywował fanów, by ci zrobili hałas dla obecnych podczas jego przemówienia aktora Jake’a Gyllenhaala i weterana UFC Jaya Hierona.

Zobacz także:

Popek zadebiutuje w GROMDZIE? Mariusz Grabowski zabiera głos

Tak to prawda! Już niebawem popularny raper Popek ma stoczyć swój pierwszy pojedynek na gołe pięści w GROMDZIE. Informację potwierdził właściciel wspomnianej organizacji – Mariusz Grabowski.

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Jaka będzie decyzja ”Rutka”?

Daniel Rutkowski w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wyjawił, że ma dużo ciekawych propozycji. ”Rutek” rozmawia również z… największą organizacją na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis