MMA PLGROMDAPopek zadebiutuje w GROMDZIE? Mariusz Grabowski zabiera głos

Popek zadebiutuje w GROMDZIE? Mariusz Grabowski zabiera głos

Tak to prawda! Już niebawem popularny raper Popek ma stoczyć swój pierwszy pojedynek na gołe pięści w GROMDZIE. Informację potwierdził właściciel wspomnianej organizacji – Mariusz Grabowski.

Popek

Paweł ostatni pojedynek stoczył w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 4, która pod koniec listopada odbyła się w Szczecinie. Popularny raper na zasadach bokserskich zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życiński. Popek szukał mocnego uderzenia, ale to byłoby na tyle… Życiński dominował i coraz bardziej przyśpieszał. Ostatecznie w drugiej rundzie walka zakończyła się przed czasem.

Wcześniej ”Król Albanii” toczył pojedynki w organizacji FAME MMA. 44-latek zmierzył się tam z Normanem ”Storminem” Parke oraz Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Miała być również walka z Patrykiem ”Kizo” Wozińskim, lecz Popek doznał kontuzji.

Grabowski zabiera głos!

Popek już niebawem zawalczy w GROMDZIE! Tak można wywnioskować po słowach Mariusza Grabowskiego, który odpowiadał na pytania na kanale bokser.org.

Jesteśmy dogadani. Popek zawalczy niedługo na GROMDZIE. Zagraniczni zawodnicy już sami się do nas zgłaszają

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Jake Paul zabiera głos na temat sprzedaży PPV po walce z Furym! Będziecie zaskoczeni! Co wy na to?

Jake Paul postanowił wypowiedzieć się na temat sprzedaży PPV po walce z Tommym Furym. Powiedział, że sprzedaż wyniosła 500 tysięcy subskrypcji PPV.

Babić chwali nasz kraj przed starciem w Rzeszowie: Ciągle wojujemy z Polakami! Widzieliście?

Alen Babic (11-0, 10 KO) nie może doczekać się następnego pojedynku. Reprezentant Chorwacji już dwudziestego drugiego kwietnia zawalczy w Polsce, a dokładnie w Rzeszowie. Babić zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO), a w stawce pojawi się tytuł WBC kategorii bridger. Babić postanowił pochwalić nasz kraj.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis