Mistrz wagi lekkiej UFC, Conor McGregor (21-3) podczas spotkania medialnego w Glasgow wypowiedział się na temat mistrza wagi piórkowej, Maxa Holloway’a (18-3), który w swojej najbliższej walce zmierzy się z Frankiem Edgarem (22-5-1) i w przyszłości chciałby zrewanżować się Irlandczykowi za porażkę decyzją sędziów z wcześniejszego pojedynku.

McGregor nie wykluczył pojedynku z Holloway’em, jednak nie pozostawił wątpliwości potwierdzając, że ma kilka lepszych propozycji walki:

„Max Holloway wykonał świetną robotę. On wspinał się w swojej dywizji i zdobył pas mistrzowski wagi piórkowej. Widzisz kilka walk toczonych przed publicznością i dostrzegasz tam jak oni reagują na zwycięstwa i porażki. Holloway przegrał ze mną, ale przyjął tę porażkę z twarzą i zachował charakter. Tak samo było z Dustnem Poirierem. To kolejny gość, który nie odpuścił po porażce ze mną i dobrze sobie poradził. Eddie Alvarez również jest tego przykładem. Musisz przyjąć porażkę z twarzą, kurwa.

Będziesz czasem wygrywał, czasem przegrywał, ale musisz wrócić na ta ten tor, wyciągnąć wnioski z błędów, wziąć się do cięższej pracy i korygować błędy, które popełniłeś. Jeśli Max Holloway chce ze mną walczyć, to możemy to zrobić. To jest jedna z opcji, ale bardzo niska w moim rankingu.”

Pitbull Sports