MMA PLConor McGregorConor McGregor oburzony artykułem na portalu: Kliki i lajki muszą się zgadzać!

Conor McGregor oburzony artykułem na portalu: Kliki i lajki muszą się zgadzać!

Conor McGregor wyraził oburzenie artykułem, który zobaczył na jednym z portali branżowych. Nie chodzi tutaj o MMA.PL, który lubicie krytykować, ale o oficjalną stronę ESPN.

Conor McGregor

Tam pojawił się artykuł na temat potencjalnej kolejnej walki Conora McGregora w oktagonie UFC. Wpis na Twitterze zamieścił dziennikarz tego medium Marc Raimondi, a odniósł się do niego sam McGregor.

Conor McGregor oburzony artykułem na portalu: Kliki i lajki muszą się zgadzać!

McGregor w swoim stylu zareagował na przypuszczenia dziennikarza i przyznał, że dalej myśli o najwyższych sportowych celach:

“Cześć chłopaki, zaczyna się. Kliki i lajki muszą się zgadzać. Twój szef, co nie? The Mac. Święty Mikołaj. Ja będę walczył z kimkolwiek, kto będzie miał pas wagi lekkiej. Musisz też zdjąć google i oznaczyć trylogię z Dustinem Poirierem jako “niedokończoną”. Reszta jest po nich.”

Obecnym mistrzem wagi lekkiej jest Brazylijczyk – Charles Oliveira, który już 11 grudnia na UFC 269 w Las Vegas zmierzy się z Dustinem Poirierem, z którym McGregor stoczył już trzy walki. Bilans starć między “Diamentem” a “Notoriousem” wynosi 2:1 na korzyść Amerykanina, choć zdaniem McGregora, ich trzecia walka powinna zostać uznana za nieodbytą ze względu na kontuzję nogi, której ten się nabawił i w konsekwencji walkę przegrał.

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Jacek Murański podsumowuje pierwszą walkę i porównuje swoją sytuację do starcia Gołota-Lewis!

Jacek Murański zabrał głos w sprawie sobotniego debiutu na FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Muran” postanowił podsumować przegraną z Arkadiuszem Tańculą. Jacek porównał swoją sytuację z kontuzjami do walki Andrzeja Gołoty z Lennoxem Lewisem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis