MMA PLConor McGregorConor McGregor komentuje debiut irlandzkiego prospekta w UFC!

Conor McGregor komentuje debiut irlandzkiego prospekta w UFC!

W nocy z soboty na niedzielę miała miejsce gala UFC 268, na której Ian Garry zaliczył spektaklularny debiut. Conor McGregor nie mógł pozostać obojętny wobec tego.

McGregor

Niepokonany 23-letni Irlandczyk, Ian Garry (8-0) po raz pierwszy wystąpił w federacji Dany White’a. Zmierzył się z Jordanem Williamsem. Po ciężkiej pierwszej rundzie udało mu się trafić rywala celnym prawym, po czym dokończył dzieła zniszczenia ciosami w parterze. Jego rodak Conor McGregor był pod ogromnym wrażeniem jego występu. Swój zachwyt wyraził na swoim profilu na Twitterze.

-Ty mała kur*a stokrotko, Ian! Cofnięcie, tylna łapa w pełni, hahahaha, absolutnie niewiarygodne! Gratulacje!

Sam zawodnik przed i po walce nie zamierzał ukrywać, że chce powtórzyć sukces Conora, oraz, że jest dla niego ogromną inspiracją. Niepokonany 23-latek w karierze zawalczył 8 razy, za każdym razem zwyciężając. Pięć z ośmiu pojedynków kończył przed czasem a dokładniej przez KO/TKO. Irlandczyk to były mistrz organizacji Cage Warriors, to właśnie z niej przeniósł się do UFC.

Zobacz także:

OKTAGON Prime 4: Mirosław Okniński przejął mikrofon po walce Roberta Bryczka i wykrzyczał bluzgi [WIDEO]

Wczoraj w Pardubicach odbyła się gala OKTAGON Prime 4, na której to swoje show ponownie dał trener Mirosław Okniński. Wszystko działo się po walce jego podopiecznego – Roberta Bryczka.

Marcin Najman znów szokuje! Może stoczyć trzy walki w ciągu miesiąca!

Mateusz Murański zaskakiwał tempem jeśli chodzi o częstotliwość startów? Marcin Najman może również zaszokować! ”El Testosteron” stoczy najprawdopodobniej trzy walki w ciągu miesiąca. Jedną z nich będzie rewanż.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis