MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman znów szokuje! Może stoczyć trzy walki w ciągu miesiąca!

Marcin Najman znów szokuje! Może stoczyć trzy walki w ciągu miesiąca!

Mateusz Murański zaskakiwał tempem jeśli chodzi o częstotliwość startów? Marcin Najman może również zaszokować! ”El Testosteron” stoczy najprawdopodobniej trzy walki w ciągu miesiąca. Jedną z nich będzie rewanż.

W walce wieczoru swój kolejny powrót z emerytury zaliczył Marcin Najman. ”El Testosteron” przed własną publicznością zmierzył się z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

🔟 Walka Marcina Najmana w formule MMA⤵️🥊 Zobacz cały pojedynek 🥊Marcin Najman 🆚 Ryszard Szczena#MMAVIP #TYLKODLANAJLEPSZYCH

Posted by MMA-Vip on Thursday, November 4, 2021

Marcin Najman znów zaszokuje?

To bardzo możliwe! Marcin Najman na swoim kanale YouTube poinformował, że w ciągu miesiąca może stoczyć trzy walki. Jak widać ciekawe oferty dalej napływają. Do takiego szalonego tempa może dojść w pierwszej połowie 2022 roku.

Warto zaznaczyć, że Najman zdradził z kim zmierzy się w jednym z pojedynków. Będzie to start na czwartej edycji MMA VIP, gdzie w walce o pas stanie do rewanżu z Saitschem Jhamaiem. 

Do ich pierwszej walki doszło dwudziestego ósmego sierpnia 2016 roku. Była to walka wieczoru Boxing Night 12 w Częstochowie. Najman w formule K-1 dostał szansę walki o tytuł WKU. ‘’El Testosteron’’ potrzebował zaledwie 36-sekund, aby znokautować rywala.

Całe nagranie poniżej:

Zobacz także:

Hasbulla Magomedov zawalczy w UFC? ”Mini Khabib” miał otrzymać lukratywną ofertę!

Tak to prawda! Hasbulla Magomedov według rosyjskich mediów miał dostać propozycję walki. Mowa o pojedynku ”Mini Khabiba” w największej organizacji na świecie.

The War 3: Znamy komplet uczestniczek pierwszego turnieju kobiet na gołe pięści! Widzieliście?

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Po raz pierwszy na arenie zobaczymy turniej kobiet na gołe pięści. Zawodniczki będą się bić na zasadach boksu i znamy już komplet czterech uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w zawodach. Tylko jedna z nich zwycięży i sięgnie po nagrodę pieniężną.