MMA PLNajnowszeConor McGregorConor McGregor gotowy do testowania antydopingowego przed powrotem do UFC. Ale dopiero od lutego!

Conor McGregor gotowy do testowania antydopingowego przed powrotem do UFC. Ale dopiero od lutego!

Były podwójny mistrz UFC i jeden z najbardziej charakterystycznych zawodników mieszanych sztuk walki w historii Conor McGregor jest gotowy do testowania antydopingowego przez USADĘ przed powrotem do oktagonu UFC. Chociaż “jest” to złe określenie. Irlandczyk dopiero “będzie” gotowy na takie testy.

Conor McGregor gotowy do testowania

Conor McGregor ostatnią walkę stoczył 21 lipca 2021 roku, kiedy to przegrał przez kontuzję nogi z Dustinem Poirierem. Było to na gali UFC 264.

Od tamtego czasu Irlandczyk skupiał się na powrocie do zdrowia i budowaniu swojej formy przed ewentualnym powrotem do oktagonu UFC.

Conor McGregor gotowy do testowania antydopingowego przed powrotem do UFC. Ale dopiero od lutego!

Na twitterze McGregor zapowiedział natomiast, że będzie gotowy do testowania antydopingowego przeprowadzanego przez USADĘ i szykuje się do powrotu do UFC. Problem w tym, że gotowość do testowania McGregor wyraża dopiero od lutego 2023 roku:

“Jestem czysty i gotowy do testowania w lutym. Przejdę dwa testy zrobione przez USADĘ i robimy walkę.” – napisał na twitterze:

Conor McGregor nie znajduje się obecnie w puli zawodników gotowych do testowania przez USADĘ, co praktycznie wyklucza go z udziału w jakiejkolwiek walce w UFC. Jeśli jest gotowy na testy od lutego, to jego najbliższa walka możliwa będzie dopiero po półrocznym nadzorze USADY, czyli w sierpniu 2023 roku.

Niektórzy – jak Anthony Smith – sugerują, że Conor McGregor zrobił sobie “przerwę” od testowania przez USADĘ, bo budował swoją wytrzymałość za pomocą różnego rodzaju kontrowersyjnych środków.

Zobacz także:

Weili Zhang chce zostać podwójną mistrzynią UFC! Co wy na to?

Weili Zhang (23-3) w ostatnim pojedynku ponownie została mistrzynią w wadze słomkowej. Reprezentantka Chin nie zamierza na tym poprzestać, bowiem zapewnia, że chce zostać podwójną mistrzynią największej organizacji na świecie.

Mocna wymiana zdań Boxdela z Nitro: Jesteś tchórzem i na żywo…  Widzieliście?

Dokładnie na twitterze doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Michałem Baronem, a Sergiuszem Górskim. Czy ”Nitrozyniak” jeszcze kiedykolwiek zawalczy w organizacji FAME MMA? Zapewne wiele fanów Górskiego się nad tym często zastanawia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis