MMA PLUFCCo za MOC! Mordercze treningi Joanny Jędrzejczyk przed walka z Weili Zhang [WIDEO]

Co za MOC! Mordercze treningi Joanny Jędrzejczyk przed walka z Weili Zhang [WIDEO]

Foto: Joanna Jędrzejczyk
Foto: Joanna Jędrzejczyk

Już 7 marca na gali UFC 248 w Las Vegas Joanna Jędrzejczyk (16-3) będzie mogła odzyskać pas kategorii słomkowej. Polka jest już w American Top Team na Florydzie, gdzie rozpoczęła mocne przygotowania do mistrzowskiej walki.

Rywalką Jędrzejczyk w T-Mobile Arena będzie aktualna mistrzyni dywizji do 115 funtów, czyli Weili Zhang (20-1). Dla Chinki będzie to pierwsza obrona mistrzowskiego tytułu.

Polka stara się, aby jej treningi były bardzo zróżnicowane. Stara się szlifować różne elementy, aby być jak najlepiej przygotowaną do walki. Jednym z kluczowych aspektów zdaniem Jędrzejczyk może okazać się kondycja i wytrzymałość.

“Moja kolejna walka jest walką mistrzowską, więc odbędzie się na dystansie 5️⃣ rund po 5️⃣ min.💪🏼 Kondycja i wytrzymałość będą tutaj ogromnym kluczem do poprowadzenia tej walki.✅ W MMA zawodnicy muszą się skupiać na wielu aspektach podczas przygotowań do walk.👌🏼 Uważam, że treningi muszą być zróżnicowane, aby poszerzać wachlarz umiejętności, uczyć się nowych rzeczy, poprawiać te, które nie do końca są na💯 i, jak my to mówimy, ostrzyć te, które wychodzą nam bardzo dobrze.⚔️ Uważam, że wyszkolenie kondycyjne jest mega istotne, co pozwala nam na dostosowanie się do tempa walki przeciwnika, utrzymania odpowiedniej techniki stylu walki i realizacji założonego planu.👍🏼 Na czym Wy się najbardziej skupiacie podczas swoich treningów?🙋🏻‍♀️ Czy raczej pracujecie ogólnorozwojowo?🧐 Pamiętajcie zawsze słowa Michała Materli @michal_materla , który powtarza, że „może mi zabraknąć techniki, kondycji, ale nigdy charakteru” – Polskie Waleczne Serca💥❤️”

View this post on Instagram

🇵🇱. Moja kolejna walka jest walką mistrzowską, więc odbędzie się na dystansie 5️⃣ rund po 5️⃣ min.💪🏼 Kondycja i wytrzymałość będą tutaj ogromnym kluczem do poprowadzenia tej walki.✅ W MMA zawodnicy muszą się skupiać na wielu aspektach podczas przygotowań do walk.👌🏼 Uważam, że treningi muszą być zróżnicowane, aby poszerzać wachlarz umiejętności, uczyć się nowych rzeczy, poprawiać te, które nie do końca są na💯 i, jak my to mówimy, ostrzyć te, które wychodzą nam bardzo dobrze.⚔️ Uważam, że wyszkolenie kondycyjne jest mega istotne, co pozwala nam na dostosowanie się do tempa walki przeciwnika, utrzymania odpowiedniej techniki stylu walki i realizacji założonego planu.👍🏼 Na czym Wy się najbardziej skupiacie podczas swoich treningów?🙋🏻‍♀️ Czy raczej pracujecie ogólnorozwojowo?🧐 Pamiętajcie zawsze słowa Michała Materli @michal_materla , który powtarza, że „może mi zabraknąć techniki, kondycji, ale nigdy charakteru” – Polskie Waleczne Serca💥❤️ 🇺🇸. My next fight is a title one, so it will last 5️⃣ rounds, 5️⃣ minutes each.💪🏼 Conditioning and endurance will be a huge key to control this fight.✅ In MMA, the fighters have to focus on many aspects while preparing for the fights.👌🏼 I think training has to be varied to broaden the range of skills, learn new things, improve the ones that are not exactly on 💯 and, as we say, sharpen the ones that come out very well.⚔️ I believe that conditioning training is extremely important, as it allows us to adapt to the pace of an opponent, maintain the right technique of fighting style and implement the fight plan.👍🏼 What do you focus on most during your training?🙋🏻‍♀️ Or do you work on general development?🧐 Always remember Michał Materla’s @michal_materla words, who says that "I may lack technique, conditioning, but never the character" – Polish Brave Hearts💥❤️ 💛 @sweetsweat 🖤 @oshee_world 💜 @reebokpl 👸🏻 #UFC248 #fightcamp #zhangvsjoanna #attnation #sweetsweat #reebokpl #oshee #conditioning #condition #strengthandconditioning #phildaru #darustrong

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Polska zawodniczka zamieszcza również na swoim Instagramie liczne nagrania ze swoich treningów. Była mistrzyni pracuje zarówno na tarczach, jak również ćwiczy z Philem Daru – trenerem odpowiedzialnym za siłę i przygotowanie kondycyjne.