Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLTitan FCCo za kombinacja! Podwójny mistrz Titan FC nokautuje. Wielki talent chce walczyć na UFC 225 w Chicago! [WIDEO]

Co za kombinacja! Podwójny mistrz Titan FC nokautuje. Wielki talent chce walczyć na UFC 225 w Chicago! [WIDEO]

Jose “Shorty” Torres (7-0) ma zaledwie 25 lat a jest już mistrzem dwóch kategorii wagowych organizacji Titan FC. Zawodnik dzierży pasy tej organizacji w kategorii koguciej oraz muszej. Tytułu w tej ostatniej bronił na wczorajszej gali Titan FC 48. Znokautował tam Alberto Orellano (6-3) po kombinacji ciosów na korpus i głowę.

Foto: Tapology

“Shorty” rozpoczął treningi karate w wieku 4 lat. Zapasy trenuje natomiast od 14. roku życia. Zawodnik ma za sobą udaną karierę amatorską zakończoną bilansem 25-1. Jedyną porażkę odniósł w pierwszej walce ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem i po niejednogłośnej decyzji. Zawodnik ten był dwukrotnie mistrzem świata IMMAF w kategorii koguciej (w latach 2014-2015).

Torres pochodzi z Chicago. Dlatego też, gdy organizacja niedawno ogłosiła, że 9 czerwca odbędzie się tam gala UFC 225 podwójny mistrz Titan FC wyraził zainteresowanie występem na tej gali.

“Moment, czy ja właśnie usłyszałem, że UFC przybywa do mojego rodzinnego miasta Chicago? Nie walczyłem tam od 5 lat. Dajcie mojej publiczności to czego chcą. Chicago, pokażcie wsparcie Shorty’emu.”

Bardzo utalentowany zawodnik byłby na pewno interesującym wzmocnieniem karty w Chicago. Bardzo prawdopodobne, że wystąpią tam również inni lokalni zawodnicy jak CM Punk (0-1) czy Curtis Blaydes (9-1, 1 N/C).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis