MMA PLNajnowszeClout MMAClout MMA ogłasza walkę Gochy Magical z Marianną Schreiber. “Królowa”: Nie wiem w co jestem wplątywana!

Clout MMA ogłasza walkę Gochy Magical z Marianną Schreiber. “Królowa”: Nie wiem w co jestem wplątywana!

To się dzieje! Organizacja Clout MMA ogłasza walkę Gochy Magical z Marianną Schreiber na swoją czwartą edycję, która już 9 marca odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi!

Clout MMA ogłasza walkę Gochy Magical z Marianną Schreiber

Starcie to zostało już oficjalnie ogłoszone, choć zaskoczona nim była sama “Królowa”, czyli Marianna Schreiber!

“SCHREIBER po ostatniej wygranej z NAJLEPSZĄ POLSKĄ DZIENNIKARKĄ została koronowana na KRÓLOWĄ polskich freak-fighterek. Marianna celuje w UFC, ale zanim spełni te marzenia ma do pokonania jeszcze kilka rywalek. GOSIA MAGICAL wraca do klatki po wygranej z NIKITĄ. W łódzkiej Atlas Arenie znów usłyszymy legendarne „Maju, maj”. Odmieniona MARGARET po metamorfozie będzie chciała kolejny raz zaskoczyć publiczność.” – pisze na portalu X organizacja Clout MMA:

Clout MMA ogłasza walkę Gochy Magical z Marianną Schreiber. “Królowa”: Nie wiem w co jestem wplątywana!

Problem w tym, że Marianna Schreiber wydaje się być zaskoczona tym ogłoszeniem. W sieci freak fightera, a prywatnie żona polityka z obozu Prawa i Sprawiedliwości napisała:

“O matko!! Co tu się dzieje?! @cloutmma Jaka walka z GOHĄ?! Nie wiem w co jestem wplątywana, ale nie ma takiego tematu – muszę to szybko wyjaśnić, bo wiem, że to wygląda fatalnie. Jak tylko dodzwonię się do kogoś z federacji to Was poinformuję o co tutaj chodzi. Bądźmy razem na bieżąco.”

Jak myślicie – czy faktycznie dojdzie do tej walki już 8 marca na gali Clout MMA 4?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis