MMA PLArchiwumClout MMAClout MMA 2: Dawid Załęcki i Tomasz Sarara na remis! Zaskakujący koniec walki!

Clout MMA 2: Dawid Załęcki i Tomasz Sarara na remis! Zaskakujący koniec walki!

Pierwotnie w tej walce Dawid Załęcki miał zmierzyć się z legendarnym Jeromem Le Bannerem. Ostatecznie do klatki na przeciwko niego na gali Clout MMA 2 w Orlen Arenie w Płocku stanął Tomasz Sarara. Le Banner bowiem ze względów medycznych nie był w stanie wystąpić na tej imprezie.

Clout MMA 2

Walka Sarara vs Załęcki odbyła się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Czy przyjęcie walki przez Tomasza Sararę miało ostatecznie wpływ na jego formę w walce ze starszym z rodu Załęckich?

Sarara zaczął od wysokich kopnięć, które zrobiły wrażenie na Załęckim, ale sprawiły, że zaczął też mocniej atakować. Crazy próbował obrotowych kopnięć oraz mocnych sierpów, czym zaskoczył też Tomasza Sararę, posyłając go na deski. Sarara był liczony. Po wznowieniu walki Tomasz Sarara był bardziej agresywny, ale nie wyrządził Załęckiemu większej krzywdy.

W drugiej rundzie Tomasz Sarara agresywnie ruszył do przodu, wywierał presję na balansującym wokół siatki Crazy’m, ale nie zadawał mu na tyle mocnych ciosów, by Załęcki wpadł w kłopoty. Crazy umiejętnie uciekał przed coraz bardziej agresywnym Sararą i to dawało mu możliwości, by dalej kontynuować walkę.

CLOUT MMA 2 PPV

Trzecia runda nie wyglądała inaczej. Sarara stawiał opór, Załęcki kontrował i robił to dobrze. Były zawodnik KSW wyraźnie irytował się postawą Crazy’ego w klatce. Nie miał konkretnego pomysłu, by dobrać się do skóry freak fightera. Ten uciekał, sędzia go upominał, a walka w taki sposób dotrwała do końcowego gongu.

Ostatecznie o zwycięzcy zdecydowali sędziowie, a ci nie wskazali wygranego, tylko ogłosili większościowy remis. Jeden z sędziów punktował wygraną Dawida Załęckiego, a dwóch pozostałych dało remis 28:28 w tej walce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis