MMA PLBoksCieślak, lub Jeżewski zastąpi Głowackiego? Eddie Hearn: Jest kandydatem numer jeden!

Cieślak, lub Jeżewski zastąpi Głowackiego? Eddie Hearn: Jest kandydatem numer jeden!

Foto: Polsat Sport

Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) nie ma szczęścia w ostatnim czasie.. ”Główka” dwunastego grudnia miał zawalczyć o pas WBO wagi junior ciężkiej, ale ma koronawirusa, który dalej stanowi wielki problem na całym świecie.

Niestety dopadło mnie i to w najgorszym momencie😔 Dzisiejszy test na COVID-19 wykluczył mnie z walki😫 Czekam na dalszy rozwój sytuacji, życzę Wam zdrowia, uważajcie na siebie💚

Na gali w Londynie wystąpi Mariusz Wach (36-6, 19 KO). ”Wiking” stanie przed dużym wyzwaniem. Nasz czołowy ciężki zmierzy się z Hughie Furym (24-3, 14 KO).

Eddie Hearn: To mamy już zaklepane!

Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) ma koronawirusa i tym samym grudniowe starcie zostaje odwołana. Mimo wszystko sytuacja wydaje się być ciekawa, ponieważ dwóch naszych reprezentantów jest branych pod uwagę jako nowy przeciwnik niepokonanego Lawrence Okolie (14-0, 11 KO). W stawce ma pozostać tytuł.

Jako pierwszy Michał Cieślak (19-1, 13 KO), który dziś podczas Polsat Boxing Night 9 wraca na ring po pierwszej zawodowej przegranej. Radomianin w walce wieczoru zmierzy się Taylorem Mabiką (19-6-2, 10 KO). 31-latek w razie szybkiej wygranej mógłby zmierzyć się z wspomnianym Okolie o czym zapewnia promotor Eddie Hearn.

Cieślak walczy w sobotę w pojedynku, z którego nie może się wycofać. Jeśli wygra i nie odniesie kontuzji, zmierzy się z Okoliem. To mamy już zaklepane, ale musimy mieć też opcję rezerwową (…) Nawet jeżeli Okolie zawalczy z kimś, kogo nie ma w rankingu WBO, to myślę, że w stawce walki znajdzie się mistrzowski pas (…) Zwycięzca będzie się musiał zmierzyć  w kolejnym pojedynku z Głowackim

Na liście potencjalnych zastępstw pojawił się również niepokonany Nikodem Jeżewski (19-0-1, 9 KO) o czym poinformował portal ringpolska.pl. Pięściarz z Kościerzyny jeszcze w tym roku ma stanąć przed największym testem w dotychczasowej karierze jakim bez wątpienia będzie niebezpieczny Youri Kalenga (25-6, 18 KO).

Zobacz także:

Najman ustawił walkę w boksie? Tak twierdzi Saleta!

Przemysław Saleta stwierdził, że Marcin Najman ustawił jeden ze swoich pojedynków bokserskich. Są też dowody. Sami zobaczcie.

Michalczewski wróci na ring? Podał gigantyczną sumę!

Po ostatniej walce Mike Tysona coraz więcej utytułowanych bokserów jest pytanych o powrót. Tym razem Dariusz Michalczewski, który zdradził za jaką kwotę wyjdzie jeszcze do ringu