Chris Pratt ma potencjał w sportach walki. Aktor trenuje z zawodnikiem Bellatora

Foto: Chris Pratt trenuje z zawodnikiem Bellatora
Foto: Chris Pratt trenuje z zawodnikiem Bellatora

W ciągu ostatniego czasu, Chris Pratt, gwiazda hollywodzkich hitów, takich jak „Strażnicy Galaktyki” czy „Jurassic World”, stał się nieodrębnym elementem gal Bellatora.

Jednak w ostatni weekend na Bellator 214, Chris Pratt był kimś więcej niż tylko widzem. Był w szatni, aby wspierać Adela Altamimiego, który walczył z Brandonem McMahanem na głównej karcie. Jako przyjaciel i partner treningowy Altamimiego, Pratt był nawet w jego narożniku.

Po zakończeniu walki Altamimi szczegółowo omówił jego trening z gwiazdą Hollywood, Chrisem Prattem. Wygląda na to, że Pratt w rzeczywistości ma duży potencjał.

„Ma naprawdę dobre zapasy. Facet ma naprawdę dobre doświadczenie w zapasach, a ja pracuję z nim bardzo dobrze i wyszkolam go w uderzaniu. Dużo się tarzamy. On jest bardzo silny. Próbowałem się z nim rozgrzać przed walką i powiedziałem:” Chcę innego faceta „, ponieważ on jest za silny. Ma naprawdę mocną krzepę. Wiem, że jest naprawdę sławnym aktorem, ale trenuje każdego dnia. Ten facet zawsze trenuje.”

W końcu Adel Altamimi pokonał swojego przeciwnika przez balache w ciągu 76 sekund. W szatni obiecywał aktorowi, że szybko zakończy pojedynek.

„Byłem rozgrzany, szykowałem się i powiedziałem mu:” Obiecuję, że zakończę to w mniej niż minutę „. Obiecałem mu, że będzie w pierwszej rundzie. Taki właśnie jestem. Jeśli zobaczysz wszystkie moje pojedynki, nie przejdę do drugiej rundy. Idę zabijać. ”

Rzeczywiście, Adel wszystkie swoje wygrane pojedynki zakończył w pierwszej rundzie. Dotychczas zwyciężał osiem razy, a pięć razy musiał uznać wyższość rywala.