MMA PLNajnowszeBoksChciał youtubera, dostał youtubera! Dilon Danis vs KSI w styczniu! Niecodzienne zasady walki dla grapplera!

Chciał youtubera, dostał youtubera! Dilon Danis vs KSI w styczniu! Niecodzienne zasady walki dla grapplera!

Dilon Danis ma wreszcie kolejną walkę! Utytułowany grappler i trener parteru, który uczył m.in. Conora McGregora zmierzy się z popularnym youtuberem KSW w styczniu 2023 roku! Walka odbędzie się na niecodziennych dla Danisa zasadach.

Dilon Danis vs KSI

O walce Danis vs KSI poinformowano podczas transmisji gali MF & DAZN: X Series 003, która w miniony weekend odbyła się w Austin.

Obaj panowie zmierzą się ze sobą 14 stycznia na gali w Londynie. Pojedynek ten odbędzie się na zasadach boksu. Transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na platformie DAZN.

Chciał youtubera, dostał youtubera! Dilon Danis vs KSI w styczniu!

Dilon Danis to 29-latek, który związany jest kontraktem z organizacją Bellator MMA. Dostał jednak pozwolenie na swój występ na innej platformie. Danis nie walczył zawodowo od czerwca 2016 roku, kiedy to poddał Maxa Humphreya. W swojej karierze w MMA wciąż jest niepokonany, notując rekord 2-0.

KSI to rówieśnik Danisa. Ma on jednak dużo większe doświadczenie w walkach pięściarskich. KSI wygrał swego czasu nawet dwie walki jednej nocy, kiedy pokonywał Brandona Scotta i Luisa Alcaraza Pinedę. W jego rekordzie znajduje się także wiktoria nad Loganem Paulem, którego pokonał niejednogłośnie na punkty w 2019 roku.

Zobacz także:

Wpadka jednego z właścicieli FAME MMA? Gola zdradził najbliższego rywala Ferrariego?

Wojciech Gola zasugerował kto będzie kolejnym przeciwnikiem Amadeusza Roślika? Mateusz Kaniowski, który prowadził wywiad nie ma wątpliwości. Przypomnijmy, że Roślik miał wystąpić podczas pierwszego wydarzenia ”MOVE”, lecz ostatecznie z pomysłu zrezygnowano. Powód? Ryzyko doznania niepotrzebnej kontuzji przed ważną walką.

Pięściarz Nikołaj Wałujew miga się od wyjazdu na front?

Nikołaj Wałujew zadeklarował, że stawi się w wojskowej komisji rekrutacyjnej, a teraz miga się od wyjazdu na front? We wrześniu ogłoszono mobilizację w Rosji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis