MMA PLNajnowszeUFCCena PPV rośnie! UFC w 2023 roku będzie w Stanach Zjednoczonych droższe!

Cena PPV rośnie! UFC w 2023 roku będzie w Stanach Zjednoczonych droższe!

To zawsze są wiadomości, które nie podobają się kibicom. PPV na gali mieszanych sztuk walki pod szyldem UFC będzie droższe! Sprawa dotyczy cen w Stanach Zjednoczonych, nie wiadomo czy cena PPV na podobne wydarzenia w Polsce także będzie podnoszona.

Cena PPV UFC rośnie

UFC w Stanach Zjednoczonych transmitowana jest przez platformę ESPN+. To tam wykupuje się dostęp do numerowanych gal światowego giganta.

W 2022 roku cena PPV wynosiła 74,99 dolarów. Jednak od nowego roku cena będzie wyższa.

Cena PPV rośnie! UFC w 2023 roku będzie w Stanach Zjednoczonych droższe!

Jak donoszą bowiem amerykańskie media powołując się na dziennikarza Adama Sterna ze Sports Business Journal, cena PPV na gale UFC od 2023 roku będzie wynosić 79,99 dolarów. W przeliczeniu na złotówki daje to około 350 złotych.

Fani UFC do podwyżek cen PPV mogą być już przyzwyczajeni. Cena ta zmienia się bowiem co roku. Jeszcze w 2019 roku PPV na karty główne numerowanych gal kosztowało 59,99 dolarów. Rok do roku cena ta jest jednak podwyższana.

Na ten moment nie wiadomo czy polskie organizacje podniosą ceny na swoje produkty. O ile gale polskiego giganta – KSW nadal można będzie oglądać na platformie Viaplay, to cena dostępna do tego serwisu streamingowego w przyszłym roku ma skoczyć z 34 złotych do 55 złotych.

Nie wiadomo natomiast jak kształtować się będą ceny PPV na gale freakowe, które na ten moment kształtują się na poziomie 25-35 złotych.

Zobacz także:

Mariusz Pudzianowski zabrał głos! Mówi o hejterach po walce z Mamedem! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski ponownie zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej walce z Mamedem Khalidovem. Weteran KSW wypowiedział się również o komentarzach, które pojawiły się po starciu na XTB KSW 77 w Gliwicach.

Wiemy gdzie i z kim kolejną walkę stoczy Paweł Jóźwiak? Pojawią się doniesienia!

Paweł Jóźwiak po udanym debiucie zapewniał, że chce stoczyć kolejny pojedynek. Prezes Fight Exclusive Night od razu rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Boxdela” Barona. Teraz pojawiają się pierwsze doniesienia odnośnie drugiej walki Pawła.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis