MMA PLNajnowszeCiekawostkiCain Velasquez przebywając na zwolnieniu warunkowym poprosił sąd o zgodę na walkę

Cain Velasquez przebywając na zwolnieniu warunkowym poprosił sąd o zgodę na walkę

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Cain Velasquez przebywając na zwolnieniu warunkowym zwrócił się do sądu z nietypową prośbą. Amerykanin z meksykańskimi korzeniami poprosił sąd o zgodę na walkę.

Cain Velasquez

Velasquez pojawił się w Sądzie w Santa Clara w stanie Kalifornia po raz pierwszy od zwolnienia warunkowego z aresztu, w którym przebywał od lutego tego roku.

Amerykanin jest oskarżony o próbę zabójstwa mężczyzny, który wielokrotnie miał molestować seksualnie jego czteroletniego syna. Velasquez ostrzeliwał samochód, w którym owy mężczyzna o nazwisku Harry Goularte przebywał. Pech chciał, że kula nie dotknęła rzekomego winowajcy, tylko jego osobę postronną.

Cain Velasquez przebywając na zwolnieniu warunkowym poprosił sąd o zgodę na walkę

Velasquez na wczorajszej rozprawie sądowej przyznał się do stawianych mu zarzutów i zgodził się na proces w jego sprawie. Jednocześnie miał do Sądu nietypową prośbę.

Amerykanin poprosił o zgodę na występ na gali wrestlingowej Lucha Libre AAA Worldwide, która 3 grudnia odbędzie się w Arizonie.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC od czasu przejścia na sportową emeryturę próbował swoich sił (i to z powodzeniem!) w pro wrestlingu i tę przygodę umożliwiającą mu zarobek chce kontynuować.

Velasquez zaproponował pokrycie kosztów obstawy policyjnej, która miałaby go pilnować podczas występu w pro wrestlingu.

Zobacz także:

Najmłodszy syn Michała Materli również boksuje! Martin odnotował zwycięstwo! [WIDEO] Widzieliście?

Jak się okazuje Martin Materla – najmłodszy syn legendy KSW również trenuje boks! Weteran KSW w mediach społecznościowych udostępniał nagrania, bowiem jego syn wziął udział w zawodach. Martin ma już za sobą zwycięstwo w ringu.

To nie są dobre wiadomości! Koniec walk Daniela Torresa w organizacji KSW?

Jak podaje portal InTheCage.pl świetny zawodnik Daniel Torres (14-5) zdecydował, że nie podpisze nowego kontraktu z największą organizacją w naszym kraju. Torres nie narzekał na brak propozycji i ma wybrać najlepszą finansowo.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis