Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCage WarriorsWalki Polaków za granicą! Dziś duże emocje w Manchesterze i Libercu!

Walki Polaków za granicą! Dziś duże emocje w Manchesterze i Libercu!

To już dziś odbędzie się gala Cage Warriors 152 oraz Oktagon 41. Podczas obu wydarzeń zobaczymy starty naszych reprezentantów, którzy są już gotowi, aby zameldować się w klatce.

Pałasz

Gala Oktagon 41 odbędzie się w Libercu, gdzie swoje pierwsze wydarzenie w Czechach niedawno zrobiło KSW. W main evencie zobaczymy znanego w naszym kraju Jonasa Magarda (14-5). Były mistrz FEN skrzyżuje rękawice z Gustavo Lopezem (13-6-1). W tak zwanym co-main evencie wystąpi zawodnik publiczności Karlos Vemola (33-6). Jeden z najbardziej doświadczony i utytułowanych zawodników z Czech – zmierzy się tym razem z Al Matavao (10-5).

Podczas main eventu Cage Warriors 152 zobaczymy walkę byłego zawodnika KSW – Yanna Liasse (9-1). Luksemburczyk stanie przed szansą starcia o pas w wadze lekkiej. Liasse skrzyżuje rękawice z George Hardwickiem (11-1). Yann w największej organizacji w naszym kraju stoczył cztery pojedynki.

Polacy gotowi!

To już dziś nasi reprezentanci wystąpią poza granicami naszego kraju. Podczas Cage Warriors 152 zobaczymy kolejny start na wyspach Łukasza Kopery (11-7). 34-latek podejmie niepokonanego dotąd Jamesa Powera (4-0).

Wcześniej w klatce zamelduje się Michał Folc (6-5). Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego skrzyżuje rękawice z Chrisem Price (4-0).

Na gali Oktagon 41 w Libercu zobaczymy trzech Biało-Czerwonych. Najwyżej w karcie pojawi się nasz ciężki Adam Pałasz (8-1), który podejmie debiutującego w organizacji Lazara Todeva (7-5). Ponadto na karcie pojawi się także Mateusz Strzelczyk (13-13-1) oraz Szymon Broncel (1-1).

Zobacz także:

Polak ukarany za swoje zachowanie na konferencji! Jest komentarz organizacji FAME MMA! Co wy na to?

Adrian Polański nie wystąpi na najbliższej gali, ale pojawił się na pierwszej konferencji promującą FAME MMA 17, które dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. ”Polak” podczas trzeciej części miał pytanie do mistrza freakowej organizacji – Maksymiliana Wiewiórki. Widzowie jak i sam ”Wiewiór” był oburzony wystąpieniem Polańskiego.

Boxdel jednak zdecyduje się na walkę z Najmanem? ”Staje się to coraz bardziej atrakcyjne finansowo!”

Być może przemówią jednak pieniądze? Michał Baron w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany, dlaczego nie doszło do sparingu z Marcinem Najmanem. ”Boxdel” nie ukrywa, że w ostatnim czasie pojawiają się oferty i są one dobre finansowo, więc jest to kuszące. Ponadto Baron zapewnił ,że nie doszło do sparingu z ”El Testosteronem”, bowiem nie chciał go promować….

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis