Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCByły zawodnik UFC zatrzymany! Grozi mu 10 lat więzienia

Były zawodnik UFC zatrzymany! Grozi mu 10 lat więzienia

Kłopoty, kłopoty, kłopoty byłego zawodnika UFC! Karl Roberson (9-6) został zatrzymany i oskarżony o włamanie i kradzież. Zawodnikowi ze Stanów Zjednoczonych grozi dziesięć lat więzienia.

Roberson

”Baby K” do największej organizacji na świecie trafił poprzez Contender Series w lipcu 2017 roku. Amerykanin w zaledwie 15-sekund znokautował Ryana Spanna. Karl w UFC stoczył 10 pojedynków z czego cztery zwyciężył.

Roberson został zwolniony po czterech przegranych z rzędu – w tym wszystkich przed czasem. Roberson ostatnie starcia odnotował w poprzednim roku, gdy musiał uznać wyższość Khalila Rountree oraz Kennedy Nzechukwu.

Grozi mu 10 lat więzienia!

Były zawodnik UFC – Karl Roberson (9-6) ma duże kłopoty. Amerykanin został oskarżony o włamanie i kradzież. Do przestępstwa miało dojść w New Jersey. Łączna suma skradzionych rzeczy przekracza 200 tysięcy dolarów.

Karl został zatrzymany podczas kontroli drogowej w Neptune. W jego samochodzie znaleziono pistolet kalibru 9mm i paczki z substancjami. Jak podaje MMAFighting.com był to crack i marihuana. W aucie znalazły się również przedmioty związane z włamaniem. 

Tym samym Karl Roberson został oskarżony o włamanie, kradzież, przestępstwa z bronią oraz posiadanie niebezpiecznych substancji. Byłemu zawodnikowi UFC grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:

Radosław Paczuski kontra Mamed Khalidov? Doświadczony kickboxer zabiera głos!

Radosław Paczuski (5-1) w programie ”Klatka po klatce” został zapytany o potencjalne starcie z Mamedem Khalidovem (36-8-2). Paczuski zapewnił, że nie chciałby takiego zestawienia.

Anderson Silva wskazał miejsce i rywala, z którym chciałby stoczyć pożegnalny pojedynek! Widzieliście?

Jak widać Anderson Silva (34-11) myśli dalej o potencjalnym starcie w formule MMA. ”The Spider” wskazał miejsce oraz rywala, z którym chciałby stoczyć swój pożegnalny pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis