MMA PLNajnowszeUFCAnderson Silva wskazał miejsce i rywala, z którym chciałby stoczyć pożegnalny pojedynek!

Anderson Silva wskazał miejsce i rywala, z którym chciałby stoczyć pożegnalny pojedynek!

Jak widać Anderson Silva (34-11) myśli dalej o potencjalnym starcie w formule MMA. ”The Spider” wskazał miejsce oraz rywala, z którym chciałby stoczyć swój pożegnalny pojedynek.

Silva

Były mistrz UFC swój ostatni pojedynek w MMA stoczył w październiku 2020 roku. Brazylijczyk w Las Vegas w czwartej odsłonie przegrał przed czasem z Uriahem Hallem.

Anderson zdecydował się na boks i stoczył cztery pojedynki. 48-latek zaskoczył, gdy po całym dystansie pokonał doświadczonego Julio Cesara Chaveza Jr. ”The Spider” ostatnią walkę stoczył w październiku 2022 roku. Brazylijczyk przegrał na punkty z jednym z najbardziej popularnych youtuberów na świecie – Jake’m Paulem.

Były mistrz UFC zdradza!

Anderson Silva wskazał miejsce, w którym chciałby stoczyć swój pożegnalny pojedynek.

Chcę zrobić moją ostatnią walkę w MMA w Japonii ponieważ to właśnie tam zaczynałem swoją karierę. Staram się do tego doprowadzić, do mojej ostatniej walki w Japonii, do mojej ostatniej walki w MMA.

To nie koniec ”The Spider” wskazał również potencjalnego przeciwnika.

Może Hayato Sakurai. Myślę, że to jest dobra walka dla nas. Zobaczymy.

Zobacz także:

“Chciałem poprzewracać stoły!” – Beneil Dariush po usłyszeniu od UFC kto jest przed nim w wyścigu po pas! Widzieliście?

Beneil Dariush bardzo ekspresyjnie zareagował, kiedy usłyszał od UFC nazwisko tego zawodnika, który jest przed nim w wyścigu po pas wagi lekkiej.

Będzie rewanż Ferrari-Łaszczyk? Mateusz Borek zabiera głos!

O takim potencjalnym rewanżu mówiło się już po walce, ale czy jest to realne? Drugie starcie Kamil Łaszczyk kontra Amadeusz Roślik – mogłoby wzbudzić zainteresowanie, ale czy duże? Ciężko powiedzieć. Mateusz Borek menadżer ”Szczurka” w rozmowie z kanałem ”Koloseum” został zapytany o kolejne starcie Kamila w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis