MMA PLNajnowszeKSWRadosław Paczuski kontra Mamed Khalidov? Doświadczony kickboxer zabiera głos!

Radosław Paczuski kontra Mamed Khalidov? Doświadczony kickboxer zabiera głos!

Radosław Paczuski (5-1) w programie ”Klatka po klatce” został zapytany o potencjalne starcie z Mamedem Khalidovem (36-8-2). Paczuski zapewnił, że nie chciałby takiego zestawienia.

Khalidov

Reprezentant Uniq Fight Club najbliższy pojedynek stoczy na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Paczuski trzeciego czerwca zmierzy się z weteranem KSW i byłym mistrzem – Michałem Materlą (32-9).

W main evencie zobaczymy wspomnianego Mameda Khalidova (36-8-2), który stanie do trylogii z Scottem Askhamem (19-5). W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie dwóch mistrzów. Będzie to wyczekiwana walka pomiędzy Marianem ”Golden Boyem” Ziółkowskim (25-8-1), a Salahadine Parnasse (17-1). To nie koniec, bowiem zobaczymy też starcie w wadze ciężkiej Mariusza Pudzianowskiego (17-8) z Arturem ”Szpilą” Szpilką (2-0).

Paczuski zabiera głos!

Radosław Paczuski (5-1) w rozmowie z Arturem Mazurem został zapytany o potencjalne zestawienie z Mamedem Khalidovem (36-8-2).

Wiesz co, jakoś z Mamedem bym nie brał tej walki dlatego, że Mamed to akurat jest zawodnik, którego ja tak za numerem jeden uważałem. Od najmłodszych lat gdzieś tam śledziłem i jakby to był trochę taki mój idol jeżeli chodzi o sporty walki. Zawsze uwielbiałem patrzeć na jego walki. Myślę, że z Mamedem nie chciałbym takiego pojedynku natomiast Michała też oczywiście śledziłem, też bardzo go szanuję, bardzo mi się podobały jego walki natomiast nigdy nie był przeze mnie aż tak obserwowanym, śledzonym i nie był po prostu, że tak powiem na stanowisku mojego idola

Rozmowa z Radosławem Paczuskim poniżej:

Zobacz także:

“Chciałem poprzewracać stoły!” – Beneil Dariush po usłyszeniu od UFC kto jest przed nim w wyścigu po pas! Widzieliście?

Beneil Dariush bardzo ekspresyjnie zareagował, kiedy usłyszał od UFC nazwisko tego zawodnika, który jest przed nim w wyścigu po pas wagi lekkiej.

Będzie rewanż Ferrari-Łaszczyk? Mateusz Borek zabiera głos!

O takim potencjalnym rewanżu mówiło się już po walce, ale czy jest to realne? Drugie starcie Kamil Łaszczyk kontra Amadeusz Roślik – mogłoby wzbudzić zainteresowanie, ale czy duże? Ciężko powiedzieć. Mateusz Borek menadżer ”Szczurka” w rozmowie z kanałem ”Koloseum” został zapytany o kolejne starcie Kamila w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis