MMA PLNajnowszeKSWByły zawodnik KSW zawalczy w turnieju PFL o milion dolarów! Musaev z mocnym rywalem!

Shamil Musaev (16-0-1) w końcu wraca do regularnych startów. Rosjanin podpisał kontrakt z organizacją PFL, gdzie zawalczy w turnieju o milion dolarów.

Musaev KSW

Do debiutu Shamila w KSW doszło w kwietniu 2019 roku, gdy szybko przed czasem pokonał Huberta Szymajdę. Było też zwycięstwo z Grzegorzem Szulakowskim oraz Urosem Jurisiciem. Ostatni pojedynek Musaeva miał miejsce na KSW 64, gdy po całym dystansie zremisował z Michałem Pietrzakiem. Ze względu na sytuację polityczną – Musaev musiał pożegnać się z największą organizacją w naszym kraju.

“The Silent Assassin” wrócił po prawie 2-letniej przerwie na gali RCC 16, gdzie szybko i efektownie odprawił byłego zawodnika UFC. Musaev po minucie i 24-sekundach zastopował Alexeya Kunchenko.

Tak to wyglądało:

Znamy szczegóły!

Shamil Musaev (16-0-1) swój debiut w PFL odnotuje dziewiętnastego kwietnia w Chicago. 30-latek stanie przed dużym wyzwaniem, bowiem jego przeciwnikiem będzie Logan Storley (15-2).

“Storm” to przede wszystkim mocny zapaśnik. 31-latek to weteran organizacji Bellator, w której stoczył dwanaście pojedynków. Logan jedynych przegranych w organizacji odniósł w starciu z mistrzem Yaroslavem Amosovem. Amerykanin w swoim rekordzie posiada zwycięstwo choćby nad Michaelem Page’m czy Brennanem Wardem.